Wpis z mikrobloga

błagam niech ktoś mi powie dlaczego to nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°) po kliknięciu przycisku "DODAJ ETAP" wyświetla się nowe okienko gdzie jest tabela, pole edycji tekstowe, 3 spinnery i przycisk "dodaj element". Chcę żeby po wciśnięciu "dodaj element" wartości z pola edycji i spinnerów zostały przeniesione do tabeli () pisane w #!$%@? matlab app designer #matlab #programowanie #it
laventel - błagam niech ktoś mi powie dlaczego to nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)  po kliknięc...

źródło: matlab

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@laventel: czemu mnie się wydaje że próbujesz odkrywać koło na nowo? Jak ui button ma wbudowany button pressed callback to możesz w property mu podać nazwę funkcji callback zamiast bawić się w uchwyty do własnych funkcji

Na tym polega automatyzacja app designera i low code programming

Do tego bardzo Ci się uprości cały kod jak tabele przechowasz w property aplikacji

Wtedy każda funkcja mająca argument app będzie miała dostęp do tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: kurde ogolnie to jest moje pierwsze spotkanie z tym app designerem i przerzucanie tych gotowych komponentow jest mega git ale potrzebuje zeby nowe okno mi się wyswietlilo i chat gpt mi tak to pokazywal xddd ale anyway, zrobilam sobie tescik prostszej wersji, gdzie wszystkie dodawane komponenty w nowym oknie uwzglednilam w properties i odnosząc sie do nich app. to mi zadzialalo, nie wiem czy mowimy o tym samym ale dziekuje
  • Odpowiedz