Wpis z mikrobloga

I co przegrywy
Wyjechałem do Holandii do roboty i obok mnie mieszka para Polaków: ona wysoka (178cm) szczupła nie najbrzydsza, długie ładne włosy
A on: manlet 170cm z nadwagą, włosami takimi że ja na jajach mam lepiej zadbane i bez większości zębów
Ona robi w jakiejś fabryce ciastek a on jako pakowacz w firmie meblarskiej za minimalną stawkę
Żaden mezalians, nikt nie jest bogate ani nie ma bogatych starych
Sęk w tym że oboje chodzą cały czas najarani (w końcu to Holandia blancik po pracy to jest to hehe) więc może nie do końca są świadomi co się dzieje i się otumaniają ale co jak co także:

Blackipill obalony
#!$%@?
Dziękuję można się rozejść
Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przegryw
  • 7
@Berda:

Sęk w tym że oboje chodzą cały czas najarani


Mają wspólny sposób spędzania wolnego czasu i to ich łączy ¯\(ツ)/¯ Lepsze love story jak "Zmierzch"
@Berda: bo fizycznie oboje są kalekami , niski gruby facet to odpowiednik wielkiej jak Szczudło laski
Dymorfizm plciowy polega na tym że atrakcyjny facet powinien być wysoki silny umięśniony a atrakcyjna kobieta szczupła ale krągła niska lub średnia ze wzrostu plus ładna twarz
To nie jest mezalians bo mezalians jest wtedy gdyby piękna kobieta chce okropnego faceta a wysoki wzrost u kobiety dla większości facetów jest aseksualny
Oczywiście zdarzają się fetyszyści
@Berda: nie chce się bardziej rozwodzić nad tym ale wysoki wzrost u kobiety to nigdy nie jest plus , większość facetów wręcz fetyszyzuje malutkie filigranowe i nie pytaj dlaczego bo niestety miałam ta nieprzyjemność kilku spytać i ich opinia była taka ze w małych raczkach wielki kutong wygląda pięknie
Poprostu faceci lecą na to co kobiece a kobiety na to co męskie i pokaźny wzrost kobiecy nie jest