Wpis z mikrobloga

Gość pobił rekord programu, zdobył maksymalną liczbę punktów jaka jest do zdobycia. Nic więcej poza wyrównaniem tego wyniku nie da się zrobić. Już zaczynają się jęki że miał łatwe pytania i szukanie wymówek żeby umniejszyć to osiągnięcie.

Gratulacje i powodzenia w wielkim finale!
#1z10
  • 24
  • Odpowiedz
@soltysek: Jak się nie da lepszego wyniku, jak się da. "Wystarczy", że znajdzie się drugi taki psychopata, który odpowie na wszystkie pytanie w finale ALE dostanie więcej pytań w drugiej rundzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: przecież żadnych dodatkowych punktów za drugi etap nie ma, niezależnie na ile tam odpowiesz. Dostajesz tylko punkty za zachowane szanse i tyle
  • Odpowiedz
  • 6
@Akuzativ94: a jaki wpływ na wynik ma 2 runda? Choćby odpowiedział na 100 pytań w 2 rundzie to w finale dostanie max 3 punkty za zachowane szanse na początku i 30 na na sam koniec.
W finale też można zdobyć max 803pkt bo regulamin finału nie różni się niczym od zwykłego odcinka poza wysokością nagród.
  • Odpowiedz
  • 33
@soltysek: wcale bym się nie zdziwił gdyby w wielkim finale powtórzył ten wyczyn. Wydaje się, że on jest w stanie odpowiedzieć na wszytko. Jeśli ktokolwiek robi jakąś listę do wołania przed wielkim finałem to niech mnie też zawoła.
  • Odpowiedz
@soltysek: pobic można go tylko wygrywając w takim stylu wielki finał gdzie faktycznie są trudniejsze pytania. Mam nadzieję że tego dokona
  • Odpowiedz
  • 7
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol w teleturnieju Va Banque było kiedyś w finale pytanie jaka jest maksymalna liczba punktów jaką można zdobyć w pojedynczym odcinku. Ludzie wojny w internecie toczyli aż prowadzący musiał w jednym z późniejszych odcinków wyjaśniać że 803.

3pkt za zachowane szanse z pierwszych dwóch etapów
3x10=30 za zgłoszenie się i odpowiedź na pierwsze 3 pytania.
37x20=740 za wzięcie na siebie wszystkich pytań w finale
+30 za zachowane szanse
Razem 803-teoretyczny a od
  • Odpowiedz