Wpis z mikrobloga

@maku_21: nawet nie ogladalem tego z kłusownikami, bo zakladam ze to odcinek kopiuj wklej od Pateca, a jednak jako starsza osoba to Patecki do mnie bardziej przemawia swoim luznym podejsciem do filmow
@corryand: nie wiem, dla mnie jednak ten szaleńczy montaż pateca jest ciekawszy, no ale co kto lubi, poprostu dla mnie genezie jest czasami aż za bardzo dziecinne. Oczywiście to moje zdanie. Ale duet świeży i patec bym chętnie zobaczył.
@revantes wiadomo każdemu siedzi co innego. Ja szczerze powiem że lepiej mi się ogląda genzie niż starą ekipę. Może dlatego że w ekipie strasznie irytował mnie bucowaty mini majk + momentami tromba. Tam po tym jak skończyło się daily ewidentnie odbiło od kaski. Zaczęło się fleksowanie drogimi rzeczami auta w leasing i ciuchy za kilka koła. U genzie tego nie widać. Minęły już 2 lata a mam wrażenie że nikomu tam nie
@maku_21: No tam przyszła szybka łatwa kasa, ale akurat Patec to jedyny wg mnie ktoremu nie odbiło od kasy, on chyba nadal ta stara Kia jezdzi, a kase pompuje w wyjazdy i zwiedzanie swiata, a nie ciuchy LV czy Gucci