Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Nie zapamiętałam jeszcze imion, ale z tych co pamiętam - Harrison niemiły typ i wcale mi się nie podoba jego twarz, nie wróżę im dobrze. Cwaniaczek. Ten długowłosy czarny wytatuowany to jest dopiero okaz, niedobrana para, nie wiem jak eksperci ich dobierali. Pierwsza para z muko bardzo fajnie zaczęli, ale czy się nie popsuje... Dziwne wrażenie robi na mnie para najmłodszych z Olivierem, nie wiem czemu ale coś mi w nim nie pasuje. Fajna para tych po trzydziestce, przystojny czarny brodacz i ładna blondynka. Mogą być dymy w parze blond Koreanki, mąż wydaje się być trochę nerwowy, a swoją drogą prosiła o męża z ustabilizowaną pozycja zawodową więc co na to eksperci?
  • 2
@melisa_m Harrison i karlica Bronte (jest ładna a jednocześnie coś w jej twarzy jest nie tak)- dość słaby początek mimo, że wizualnie zapowiadało się super

Ollie i Maryjka (Dzidzię pierdzie tej edycji? Ale ona jest normalna) - tak zwyczajny, że pewnie nic tu się nie bedzie działo i zero afer

Duncan (Dunkin’ Donut) i Amerykanka - on jest chyba najlepszą partią jaką była w ślubie więc pewnie nie będzie doceniony (standard)

Azjatka-trans