Wpis z mikrobloga

Mirki od #okna, wie ktoś jak zdemontować nawiewnik marki Aereco, najpewniej coś w podobie do modelu EXR 302?
Nie widzę w internecie żadnych dokładnych instrukcji ani wideo a nie chcę go zniszczyć zupełnie.

Wprowadzałem się w lipcu a teraz chciałem wyregulować okna na zimę i widzę, że ekipa od developera zupełnie zlała temat i źle zamontowała jeden nawiewnik (trzyma się na jednej śrubie). Ogarnięcie tematu z developerem z rękojmi zajmie pewnie więcej czasu i pieniędzy niż ogarnięcie tematu samemu. Tyle że no - nie widzę za cholerę jak to zdemontować samemu aby to poprawić. Z tego co widziałem w PDFach to jest 3 częściowy zestaw ale jak dokładnie to jest montowane nie jest nigdzie pokazane.
  • 4
  • 0
@bukszpryt:
Właściwej instruckji na stronie producenta nie ma, jest w PDFie całej serii produktów uproszczona sekcja "montaż" - to jest diagram 3 elementów, że jest okap zewnętrzny, podkładka montażowa i nakładka do podkładki. Nie ma tam żadnych szczegółów co i jak się montuje.

Zakładam, że proces jest łopatologiczny bo całość trzyma się na dwóch śrubach ale nie wiem jak sam nawiewnik łączy się z podkładką bo nie widzę żadnych zatrzasków ani
  • 0
@bukszpryt: Na tyle okiem jestem w stanie stwierdzić to nie. Dziury na śruby są przewiercone na wylot okien ale śruby same na pewno są krótsze bo nie wystają. I tyle jestem w stanie stwierdzić.