Wpis z mikrobloga

#ufo #uap #bydgoszcz #nocneniebo #gwiazdy #kosmos
Pod spoilerami macie opisane obserwacje, zebyscie zbednego #!$%@? nie musieli czytac nie majac checi i nie szukac.

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że może po prostu jestem #!$%@?ęty i za głupi, a rzeczy, o których opiszę, każdy widuje codziennie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). A i jak jeszcze jesteśmy na początku i nikt (może) nie zrezygnował, to jako ciekawostkę dodam, bo może ktoś wie i podzieli się wiedzą na ten temat. Z kolegą na nocy zaobserwowaliśmy nagle (nagle, bo było pusto w tym miejscu, po tej sytuacji również tak zostało) biały punkt, który tak szybko, jak się pojawił, tak też urosł i znikł, coś jak wybuch ale bez efektu i dźwięku, na necie oczywiście pustka.

Siema, chciałem napisać o może ciekawej obserwacji, a może i #!$%@?. Zacznijmy od tego, że miało to miejsce stosunkowo niedawno, mniej więcej półtorej godziny temu ( ͡º ͜ʖ͡º) i uprzedzę, owszem nie wracałem w stanie 100%-owej trzeźwości, aczkolwiek raczej to nie były "omamy", a że z miejsca spotkań do domu mam około 5 km, to lubię o takiej godzinie nie raz wrócić pieszo szczególnie, jak jest ładnie widoczne nocne niebo.



[https://www.youtube.com/watch?v=PbXHxWa]
Nic nie znalazłem oprócz takiego filmiku, też to nie jest to samo, ale tak jak od 0:22 sekundy widać zieloną samą kulę, ta wygląda
  • 3
  • Odpowiedz
1. Filmik nie jest dostępny.
2. Teraz jest chyba szczyt Leonid ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Leonidy)
3. Dość podobną obserwację miał Jimmy Carter - okazało się po bardzo dogłębnych badaniach, że obserwował rakietę meteo rozpraszającą jakąś chemię do testów atmosfery - i mimo, że jemu zdawało się, że to bardzo blisko - rząd setek metrów może - to w rzeczywistości było to chyba z kilkanaście km dalej. Znaleźli po zapisach w archiwach meteo, po latach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bialy100k dzięki, teraz już wiem że nie jestem #!$%@? (nie do konca) ani wybrańcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż tak mysle co by mi bardziej leb #!$%@?ło XD
To że spotkałem obcych, czy to że z całej ziemi pojawili się na zadupiu pod bydgoszcza w lesie o 2 w nocy obok wracającego z melo do chaty typa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@bialy100k: Ogólnie, teraz przypomniałem sobie, że rzekomo filmik nie działa. Rzeczywiscie i w #!$%@? ciekawe, że filmik ktory lezal na yt tyle czasu, znikl z niego chwile po tym jak go ja udostepnilem akurat XD
  • Odpowiedz