Wpis z mikrobloga

@rzeznia22: zmywarka ze zdjęcia jest ewidentnie do zabudowy, a nie wolnostojąca. Na początek ją wypoziomuj nóżkami, bo może się zwyczajnie przekosiła, krzywo stojąc na nierównym. Z regulacji chyba nie ma nic prócz napięcia sprężyn, ale to nic u ciebie nie zmieni.
  • 1
@Jarek_P mam tą zmywarkę ponad 10 lat, uwierz, ze nie jest do zabudowy, po prostu ma zdjete boki i wygluszenie bo wymieniałem pompę myjąca i na jedno/dwa mycia tak zostawiam by sprawdzić czy nic nie cieknie. Jak będzie ok to sie dopiero skręci blachy. Skoro nie ma regulacji to trudno, pozostaje kupić nową uszczelkę.
@rzeznia22: a to nie kwestia że na obudowie ścianek bocznych montuje się zewn uszczelkę od drzwi ?
Mam chyba ten sam/podobny model i klapa jest tak skonstruowana ze nawet jakby uszczelka wew nie była super szczelna to i tak skropliny lecą do wewnątrz.
  • 0
@SystemFound właśnie to zauważyłem po założeniu boków na których byly dodatkowe uszczelnienia, więc generalnie problem chyba sam się rozwiąże, puściłem drugie zmywanie juz ze złożoną kompletnie, zobaczymy czy gdzies cos kapnie w okolicy drzwiczek.