Wpis z mikrobloga

Greg jest super, czarnoskóra dziewczyna ma potencjał. Ja freaków nie oglądałem ale obecny format mi się podoba i zachęca. Patologia jest zła, Marcon jest zły. Kibicuje też Jaroniewskiej bo moim zdaniem to jest świetny produkt.
Ja #!$%@?ę jako dzban, mordeczki chyba pora wyjść z wykopu na inne portale i promować prawdziwe freaki
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - Greg jest super, czarnoskóra dziewczyna ma potencjał. Ja freaków ni...
źródło: IMG_5985
  • 10
@CeZ_: Dodatkowo, masz nową grupę ale tracisz stara. Jest fajna nowa stronka z restreamami i jak kiedyś kupowałem przez paypala żeby ewentualnie zrobić zwrot jeśli nie będę zadowolony tak teraz nawet nie nabije im statystyk sprzedanych ppv tylko prosto z restreama. To już wolę dać zarobić Czeczenom z clout.
Tak 1 wykopek nie sprawi, że federacja upadnie ale jeśli takich jak ja jest 1000 to już jest 400k złotych mniej dla
No nie do końca bo typ stwierdził, że oglądał tylko galę ale nie śledził za bardzo konferencji itp


@GoodGuyChucky93: no to teraz też zainteresowali go programami. Problemem nie jest obecność takich osób jak Greg, Jaroniewska itp. tylko za mała ilość zestawień "zadymiarskich" dla odbiorców takich jak większość tutaj. Z perspektywy federacji najważniejsze jest dotarcie do jak największej ilości różnych targetów, problem się pojawia jak proporcje są zachwiane w jedną lub drugą
@CeZ_: Dlatego ostatnio sugerowałem rozwiązanie i kompromis. Niech takie programy będą ale zróbmy też coś dla tych dzięki którym są gdzie są. Prosta opcja program “cage/f2f bez cenzury” czy “koszmar rozpary f2f/cage” gdzie mamy zadymiarskie zestawienia a program zaczyna się trochę później.
Podobnie na konfach, normalna konfa ale np takie zestaiwenie marconia ma mniej czasu na panelu “głównym” po głównej konferencji dodatkowy panel o nazwie “ekstra panel” czy “panel bez cenzury”
Prosta opcja program “cage/f2f bez cenzury” czy “koszmar rozpary f2f/cage”


@GoodGuyChucky93: Na pewno freaki potrzebują odświeżenia z jakimiś formatami, Cage/F2F w formatach jakie znamy od kilku lat już się przejadły. Czasem jakiś program się wybije, ale to 1 program na 2-3 gale gdzie programów jest z 15. Fakt, że jak ktoś robi solo dymy (Ferrari, Jaca, Boxdel w pierwszej walce z Jóźwiakiem, Natan, Denis, itp.) to potem wylewa się na nich