Wpis z mikrobloga

Fajnie fajnie ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczcie u mnie na profilu jaką zrobiłem paczkę rok temu, około 300 złotych wydałem, ale w tym roku udziału wziąć nie mogę w najwyższej formule bo nie nabiłem 10 wpisów na siłę, fajne te zasady mega !! To już drugi raz gdy nie mogę wziąć udziału, zobaczcie na moim profilu też moją wcześniejszą paczkę, ogólnie 4000 znaków to przecież nie wystarczy, a dwie paczki w których bardzo się postarałem w poprzednich edycjach to za mało, 10 gownowpisów to prawdziwy game changer, powiedzieć, że jestem sfrustrowany to jak nie powiedzieć nic. @chybaDapi proszę o dopuszczenie mnie do zabawy w najwyższej dostępnej formule, proszę wybaczyć irytację, ale to po prostu przekracza moje zrozumienie. #wykopaka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borys1992: Miras, bo wykopaka tak naprawdę zaczyna się już w lipcu/sierpniu- pierwszy etap wykopaki to zorientowanie się, że do listopada nie zostało wiele czasu i trzeba nabijać wpisy. Drugi etyap to nabijanie wpisów, a trzeci etap to w sumie teraz- oficjalny start ( ͡° ͜ʖ ͡°) P{ozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
  • 0
@borys1992: @chybaDapi ponawiam prośbę o udostępnienie mi formuły Gold, a jeśli nie to wytłumaczenie mi i wyjaśnienie dlaczego moje argumenty są złe i dlaczego nie mogę komuś sprawić radości w formie takiej jakiej chcę a ktoś mi pomimo ewidentnie tego, że zrobiłem to dwukrotnie ?
  • Odpowiedz
@borys1992: Wymagania dotyczące uczestnictwa nie zmieniły się kolejny rok. Nie są, a przynajmniej nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem. Organizując zabawę bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność, bo uczestnicy wydają realne pieniądze na przygotowanie paczek i oczekują, że zarówno będą mogli paczkę nadać i nic się nie zmarnuje, jak również otrzymają paczkę przygotowaną specjalnie dla nich, a nie przekierowaną od kogoś, kogo pierwotny odbiorca się nie wywiązał. Nie znamy wszystkich osób,
  • Odpowiedz