Wpis z mikrobloga

Zapisz koniecznie na później i zaobserwuj @cezary_lewicki


Poznaj Cezarego, Cezary to prosty chłopak z małego miasta, który po prostu miał i dalej ma wielkie marzenia. Kiedyś totalnie nie wierzył w siebie i to, że w życiu mu się cokolwiek uda.


Najbardziej wpływało na to otoczenie bo niestety ale za dziecka gdy się nie przelewało w domu był wyśmiewany bo chodził w gorszych ciuchach i nie zawsze go było na wszystko stać.. Być może dzisiaj dlatego tak daleko zaszedł bo nigdy się nie poddawał a dzieciństwo i resztę życia ukształtowało jego charakter


Pamiętaj, że za każdym człowiekiem sukcesu stoi bardzo ciężka przeszłość - to te najgorsze chwile budują najsilniejszych ludzi, nie przejmuj się że dzisiaj na Ciebie gadają czy się śmieją, karma zawsze wraca. Pozwól wszechświatowi robić swoje a Ty skup się na swoich celach i przyszlosci bo prawdopodobnie za parę lat będziesz w innym miejscu, a Co wszyscy którzy się z Ciebie śmiali możesz już ich nigdy nie zobaczyć na oczy.


To Ty jesteś kowalem swojego życia i wszystko zależy od Ciebie, wiem co mówię bo wszystko co w życiu osiągnąłem zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie oraz ciężkiej pracy.


Kiedyś wyśmiewany a dzisiaj osoba za ktorą podążają tysiące ludzi z całej Europy, tak się #!$%@? buduje legendy. Pamiętajcie, że psy szczekają a karawana jedzie dalej, jeśli masz gorszy dzień to pamiętaj nie jesteś sam, wierzę w Ciebie mocno i nigdy #!$%@? nie odpuszczaj, bo tak na prawdę nie wiesz ile jeszcze dobrego w życiu Cię spotka. Po burzy zawsze wychodzi słońce ????


Jeśli chociaż trochę zainspirowała Cię moja osoba i też chciałbyś zmienić swoje życie nie tylko pod względem zarobkowym to koniecznie odezwij się do mnie, obecnie trwa rekrutacja do mojego zespołu, szukam właśnie ludzi takich jak ja którzy są zdeterminowani by osiągać wielkie rzeczy, razem możemy więce


#instagram #zarabianiewinternecie #mlm #frajerzyzmlm #piramidafinansowa #rakcontent #instagram
Lukardio - >Zapisz koniecznie na później i zaobserwuj @cezary_lewicki

Poznaj Cezareg...
  • 1