Wpis z mikrobloga

Czy Ameryka mogłaby sprawić że Ukraina wygrałaby tę wojnę?: TAK
Czy celowo tego nie robi: TAK
Czy Ameryka nie pozowali Rosji wygrać?: TAK
Czy to wystarczy mi abym spał spokojnie: TAK

Czy mam bekę z fajnokremlaków którzy myślą, że pisanie "uga buga i jak tam ukraińska ofensywa?" wywoła we mnie jakieś emocje: TAK
Xdd

#ukraina #wojna
  • 32
silna ukrainska gospodarka nie


@robertkk: ale #!$%@?, potencjalnie wielki rynek zbytu dla nas. Jak tak to płacz, że unia rozwija gospodarczo małe kraje bo Niemcy mają gdzie sprzedawać swoje towary, ale jak już mamy wybór czy nasz sąsiad lepiej by było żeby miał pieniądze, czy żeby nie miał, to już jest ugabuga! SPCZECIW
Czy Ameryka mogłaby sprawić że Ukraina wygrałaby tę wojnę?: TAK

Czy celowo tego nie robi: TAK


@HlHl: dla mnie to jest dalej sytuacja, w której Francja i Anglia wpadają w 1939 na pomysł by wysyłać do Polski tylko tyle uzbrojenia by wojna trwała i ciągnęła się w sytuacji patowej w nieskończoność bo dzięki temu osłabiają Niemcy i mają spokój u siebie. Tylko jak ktoś tak to napisze, to jest wyzywany od
@HlHl: w końcu ktoś napisał coś mądrego.Tylko ukraińców szkoda że wpadli w to szambo. Ani szans na wygraną, ani na ucieczkę i mielą ich z ruskimi w imie.... no właśnie czego? Spokojnego życia average Joe, i po częsci naszego.
@marcaj: tak i co ma do rzeczy? jakby niemcy chcialy sobie hodowac silnego konkurenta w gospodarce to by nam zaplacili reparacje wojenne zamiast probowac zamknac stocznie xD
@Horkheimer: Pokaż produkcję stali, armat, obrabiarek, aparatów optycznych, statków, żelbetu. Jakieś bzdury jak bezrobocie, zadłużenie, przymusowa praca, gospodarka rabunkowa są wskaźnikami dla lewactwa z XXI wieku, a nie pancernej pięści Europy xD