Wpis z mikrobloga

Patrzcie pisoskie miernoty jak się prowadzi dyplomację międzynarodową.
Kołodziejczak jeden z bardziej RIGCZowych posłów nowej kadencji.

Rymanowski
-Czy w interesie polski jest szybkie wejscie Ukrainy do Unii Eruopejskiej - tak czy nie?

Michał Kołodziejczak
-Bardzo dużo osób gra Ukrainą i dzisiaj możemy powiedzieć jasno że sama Polska będzie miała bardzo trudno cofnąć niektóre procesy. W naszym interesie jest bardzo dobre przygotowanie stosunków polsko-Ukraińskich i Unia Europejska-Ukraina. My spraw i problemów polski i Ukrainy nie załatwimy bilateralnie i tutaj będzie bardzo ważna silna pozycja polski w Unii Europejskiej i jeżeli Ukraina będzie miała kiedykolwiek wejść do Unii Europejskiej my musimy zadbać o nasz interes i ja na pewno przypilnuje tutaj chociażby interesu rolników i musimy powiedzieć jasno jeżeli Unia Europejska jeszcze nie przyjęła Ukrainy do wspólnoty a już chociażby zliberalizowała przewoźników. Dzisiaj niestety to co się dzieje między polską a Ukrainą będzie prowadziło do dużego konfliktu gospodarczego a dodatkowo też społecznego, i brak wyprzedzenia tych problemów będzie powodowało bardzo dużo problemów miedzy polską a Ukrainą, musimy być przygotowani na każdy scenariusz.

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Julxe - Patrzcie pisoskie miernoty jak się prowadzi dyplomację międzynarodową. 
Kołod...

źródło: Poseł

Pobierz
  • 6
@Wrocarz: o co ci w ogóle chodzi w przywoływaniu tego tweeta? Przecież jedynie opisuje sytuację jaka miała u niego, niedaleko granicy, miejsce xD Po tej akcji z 10zł/l stacja potem zwracała za zawyżone ceny
@colliee: To tylko jeden tweet, były kolejne, w których mówił, że za chwilę będzie po 15 złotych, nie znalazłem samego tweeta, ale jak poszukasz, są do tego odniesienia w mediach, nie mam teraz czasu przytaczać całej akcji, ale polecam poczytać, co on wtedy wyprawiał i co o nim piszą i mówią różni ludzi. Nie rozumiem, po co go zwerbowali do KO, ale spodziewam się, że tego jeszcze pożałują.