Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!

W końcu nadszedł ten czas w roku, kiedy wspólnie tworzymy magię świąt! Właśnie wystartowała kolejna, szósta już, edycja wykoPAKI, czyli największej akcji wymiany świątecznych paczek organizowanej przez użytkowników Wykopu, dla użytkowników Wykopu.

Jak dołączyć? To proste! Zarejestruj się do zabawy na stronie zabawy, wypełnij dane o sobie, zgłoś się do weryfikacji i poczekaj na losowanie par. Pamiętaj o terminach poszczególnych etapów, które w tym roku prezentują się następująco:
- Rejestracja i weryfikacja: do 25.11.2023 (włącznie)
- Losowanie par: 26.11.2023
- Weryfikacja paczek: do 12.12.2023 (włącznie)
- Wysyłka paczek: do 15.12.2023 (włącznie)

Informacje o formułach Lite i Plus i wymaganiach znajdziesz w tym wpisie, a nową formułę Gold opisaliśmy tutaj.

Więcej informacji znajdziesz na stronie zabawy w zakładce FAQ.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, podzielmy się magią świąt!

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana, @trusru
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!

W końcu nadszedł ten czas w roku, kiedy wspólnie two...

źródło: 0758cd17852eb408

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 18
Cieszymy się, że kolejny rok jesteście z nami! Jeśli podoba Ci się to co robimy, możesz postawić nam wirtualną kawę, która rozbudzi nas podczas wieczornych weryfikacji, oraz pozwoli pokryć koszty utrzymania infrastruktury zabawy: https://buycoffee.to/wykopaka Jeśli doceniasz co robimy, ale nie możesz pozwolić sobie nie wsparcie finansowe, nie szkodzi - po prostu podziel się z nami dobrym słowem. Obie formy wsparcia są całkowicie dobrowolne i nie wpływają na proces weryfikacji.
Dziękujemy! (
  • Odpowiedz
@jacuss: jeśli w ustawieniach zaznaczyłeś, że chcesz zachować konto na kolejne edycje to możesz się po prostu zalogować.Jeśli nie zaznaczałeś tej opcji to konto zostało usunięte i musisz się rejestrować ponownie
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: wow, czy tylko mi się wydaje, czy czas na te wszystkie etapy został dość mocno skrócony w porównaniu do poprzednich edycji? Coś mi się mogło pomieszać ale kojarzę, że na sam zapis do zabawy było chyba dwa tygodnie i czasu na przygotowanie paki też było więcej? Tak mi się zdaje ale pewności nie mam
  • Odpowiedz
@viciu03: rok temu rejestracja 28.11 - 03.12, przygotowanie paczek 4.12 - 20.12. W tym roku wystartowaliśmy wcześniej, żeby paczki miały szansę dojść przed Świętami ;)
  • Odpowiedz