Wpis z mikrobloga

@Ka4az: a powiedz mi kto wychowuje dzieci? Chyba rodzice więc jak się chciało dzieciaka to trochę odpowiedzialności trzeba wziąć za wychowanie. Gamdom.com był zajebisty i #!$%@?ć opresyjne państwo.
@Ka4az: 1. internetowo co to strona pokazuje to dowód osobisty lub przez bank, w punkcie pracownik musi zweryfikować wiek. Tylko że dużo ma to w dupie. 2. Do pewnej sumy wypłacasz w kolekturze, a powyżej CHYBA 2000-3000 zł tylko i wyłącznie w centrali lotto 3. kolektura nie ma takich możliwości
@Evo6:

a powiedz mi kto wychowuje dzieci?


tylko czekałem na ten argument. Masz dzieci? Wiesz jaki wpływ na dzieci mają streamerzy, influencerzy? To oni są autorytetem, rodzic może wychować dziecko idealnie, ale takie dziecko idzie do szkoły, ma kontakt z rówieśnikami, ogląda innych.

@FKSSM

Ja tu mówię o lotto.pl, a tam są i muszą być takie możliwości. Więc kolejne nietrafione argumenty.
@FKSSM: dziwne, żeby w jakieś budce z kioskiem czy sklepiku trzymali ogromną ilość gotówki, nigdy jeszcze jak żyje nie słyszałam, żeby lotto nie wypłaciło komus kasy w przypadku wygranej, to by było PR samobójstwo. Zresztą to jest tak policzone, że czy wygra ktoś czy nikt, to i tak zarabiają. Oczywiście granie w Lotto to jak liczenie na to, że dziś mnie piorun uderzy.