Wpis z mikrobloga

Pytam całkiem poważnie i bez trollowania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Czy na iOS 17 nie ma innej opcji na rozróżnienie głośności alarmu od głośności ogólnego dzwonka jak płacenie 30 zł miesięcznie za apkę, która mam nadzieję taką funkcję ma xD?

Marzy mi się także narastający dźwięk alarmu, który nie będzie mnie budził jak pocisk wystrzelony w okopie, ale nie wymagam zbyt dużo.

Jak na razie alarmy i ich działanie to największy zgrzyt po przesiadce z Androida.
I nie, nie planuję kupić specjalnie do tego Apple Watcha by mnie wybudzał HAPTYCZNIE xD.

#apple #ios #iphone
  • 6
Marzy mi się także narastający dźwięk alarmu, który nie będzie mnie budził jak pocisk wystrzelony w okopie, ale nie wymagam zbyt dużo.


@Iskaryota: budzik w harmonogramie snu jest narastający, a zanim zacząłem tego używać to sobie zrobiłem w garage band czy jak to tam się nazywa ten stary budzik "radar" że skopiowałem go i wkleiłem 10 razy i każdy kolejny raz ma większą intensywność, połączyłem w jeden plik i ustawiłem jako
Apple Watcha by mnie wybudzał HAPTYCZNIE xD.


@Iskaryota: to kup sobie jakąś opaskę, przy okazji będziesz wiedział jak mało kroków dziennie robisz :D Dla mnie wybudzanie haptyczne to na dzień dzisiejszy mus i w życiu nie wrócę do wyjącego alarmu :D
przy okazji będziesz wiedział jak mało kroków dziennie robisz


@BooB: iphone z tego co widzę bez problemu liczy kroki i zapisuje je w apce Zdrowie, a z telefonem chodzę raczej wszędzie ;)
Dla mnie wybudzanie haptyczne to na dzień dzisiejszy mus


@BooB: dla mnie też o ile nie musze wstać o jakiś nienormalnych godzinach gdy sen jest najmocniejszy. Już raz tak zaspałem :/
@m4kb0l w sumie to chyba też zależy od urządzenia i tego jaki kto ma sen, ja osobiście używam akurat zegarka od garmina i tam wibracje są dość silne, jak miałem opaskę Xiaomi albo zegarek od Amazfita to faktycznie kilka razy nie poczułem tych wibracji ( ͡° ʖ̯ ͡°)