Wpis z mikrobloga

A nudzę się w pracy i też oglądam to gówno, więc napiszę swoje wrażenia:

Koniara - Coś mi się zdaje, że tak jak niedawno żałowała że w przeszłości miała fajnych facetów i ich zostawiła - tak za 10-20 lat będzie żałować, że tutaj nikomu nawet nie dała szansy. Chyba Janek był najbliżej, mam wrażenie że troszkę jest z niego blackpillowiec? Na końcu stwierdził coś takiego, że albo ktoś jej się spodobał albo nie, a reszta nie ma znaczenia. I pewnie w myśl tej filozofii głównie sobie śmieszkował, żeby umilić ten pobyt.

Pomidorowa - Wybrała trzech dużo młodszych od siebie facetów, a spośród nich dała szansę tylko takiemu z bardzo mętną przeszłością, który ledwie wyskoczył z zaręczyn z inną. Wydaje mi się, że charakterami bardziej pasował do niej ten spokojny typ i lepiej by zrobiła, próbując jego poznać z dala od kamer i stresu.

Waldi - Nie wiem, co tam się #!$%@?, nieszczerość aż bije od tej pary. Chemii zero, dla Waldiego priorytetem zdaje się być to, żeby "ładnie razem wyglądali", a ona tylko przytakuje nawet na jego najdziwniejsze zachowania i sugestie. Szkoda mi tylko tej babki, która właśnie odpadła, bo ta poprzednia też miała charakter wrednej zazdrosnej baby. Bardzo się zdziwię, jeśli po programie ten związek się uda.

Chudy rolnik - Taka tam zwykła relacja dwojga młodych ludzi. Póki co to ona nadaje jej tempo, a on jedynie za nim podąża. Pewnie będzie się to ciągnąć, póki trwa zauroczenie i zabawa. Gorzej, kiedy zaczną się rozmowy o poważniejszych krokach w związku. On zdaje się po prostu ze wzruszeniem ramionami stwierdzać "ładna dziewczyna mnie chce, czemu nie?". Ale ona jak dla mnie sprawia wrażenie, jakby miała zadatki na otyłość za kilka lat i ciekawe, co będzie wtedy.

Gruby rolnik - Chyba największa szansa na udany poważny związek. Wątpliwości mam tylko co do tego, czy ona naprawdę zdaje sobie sprawę, jak wygląda życie rolnika na wsi i z jakim #!$%@? się to wiąże. Ta druga była pod tym względem pewniejszą opcją, może powinien jej dać przynajmniej tyle czasu do namysłu, ile przewiduje program. Typ sprawia takie wrażenie, jakby mu było wszystko jedno, która zostanie. Oby tylko jakaś baba była w domu i nie była tak niepoważna, jak ta pierwsza..

#rolnikszukazony
  • 3
Nie powiedziałbym, że Janek to blackpillowiec, ale na pewno pokazał, że źle go ocenialiśmy. Jak odłożył suchary na bok to okazał się być zdecydowanie najrozsądniejszy na tej całej stadninie. Za nim są konie a potem długo, długo nikt. Co do Agi to jest to mój ulubiony typ kobiety. Wydaje jej się, że wie czego chce chociaż tak naprawdę nie sposób za nią nadążyć a "męskość" definiuje jako wychodzenie z inicjatywą, znoszenie jej
Pobierz PepikPL - Nie powiedziałbym, że Janek to blackpillowiec, ale na pewno pokazał, że źle...
źródło: 918b511c2d6dd71d4a861b4cd58e0bf4