Wpis z mikrobloga

#ojkofobia #bekazlewactwa #pedagogikawstydu #michnikowszczyzna #4konserwy

Przeraża mnie to jakie spustoszenie w narodzie zrobiła michnikowska pedagogika wstydu. Pomimo tego, że GW jest obecnie cieniem medialnego imperium sprzed lat - wciąż są ludzie którzy są chorzy na ojkofobię, nienawidzą siebie, innych Polaków, bezrefleksyjnie przyjmują wszystko co zagraniczne za lepsze. Gościu jest chyba młody (zgaduję po oobserwowanych czy komentowanych tagach, typu famemma) a już zaczadzony tym kompleksem niższości wobec Zachodu.

I żeby nie było - tak, to prawda że członkostwo w UE było dla Polski korzystne. Ale tak samo było korzystne dla samej starej UE. Deal jak każdy inny. Nie ma żadnego uzasadnienia dla samobiczowania, publicznego kajania się i podlizywania się Zachodowi dlatego, że nas łaskawie przyjęli do unijnego grona xD Przecież to była transakcja na której zyskały obie strony, a nie charytatywna misja cywilizacyjna. Naprawdę dawno mnie nie skręciło tak bardzo z zażenowania czytając wykopkowe mądrości. Chyba ostatnim wpisem, który mnie tak rozwalił było wyznanie Maliszaka o tym jak przeszedł na jasną stronę neuropejskiego liberalizmu i kajał się publicznie, że kiedyś głosował na Korwina xD

Jesteśmy w UE, ale kraje najsilniejsze wciąż dbają o partykularne interesy. Polska też ma swoje interesy i warto je zrozumieć oraz wspierać. Nikt za nas tego nie załatwi.
Nie wstydźcie się Polski i polskości, bo nie macie czego.
giga_jablecznik - #ojkofobia #bekazlewactwa #pedagogikawstydu #michnikowszczyzna #4ko...

źródło: ojkotrans

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 11
@giga_jablecznik neur0pki to straszni zakompleksieni odklejency, którzy wręcz maniakalnie wyczekują na jakiekolwiek negatywne informacje w mediach na temat Polski, aby móc dać upust swojej frustracji.
Jednocześnie trzeba pamiętać, że słowa co Francuz wymyśli, to Polak polubi mają już kilkaset lat, więc te kompleksy wobec zachodu to nie jest nic szczególnie nowego.
  • Odpowiedz