Wpis z mikrobloga

Był ostatnio Kraków, a dziś trafiła się (w drodze z Wrocławia do Gdańska) pierwsza stolica Polski - Gniezno. Zjechałem na obiad i małą kawę, bo na trasie asakra. Co z tego, że ja świeże, wielosezonowe Dębice Navigator 3, jak inni na jakichś nie wiadomo jakich oponach i potem na drodze ekspresowej jadą 40 km/h. No ale cóż, życie. Drogowców też zima zaskoczyła. Widziałem przy wjeździe do Gniezna, że pod jedną górkę stały 2 autobusy i 4 tiry... (na szczęście wyjadę innym wyjazdem).

#polskiedrogi #autostradypolska #zima #gniezno #wielkopolska #pokazauto #fotografia #opony #samochody #motoryzacja #podroze
Adamfabiarz - Był ostatnio Kraków, a dziś trafiła się (w drodze z Wrocławia do Gdańsk...

źródło: 20231119_122455

Pobierz
  • 4
@Adamfabiarz: Może trochę całkiem nie na temat, ale uwielbiam ten zimowy widok, ogólnie fenomenem na skalę światową wręcz jest to, że w naszym pięknym kraju najpierw twierdzą ludzie, że zimy już nie ma a później co roku zaskakuje ich to samo dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dzikus_Z_Detroit: Żeby ludzie jadący z tyłu za mną wiedzieli z jaką prędkością jeżdżę (najczęściej jeżdzę sto kilkanaście km/h, w porywach do 120). 75-80% moich przejazdów, to drogi szybliego ruchu. Dzięki tym naklejkom zmalało o 90% podjeżdżanie pod zderzak, czy błyskanie długimi.