Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM - STAN NA 18 dni po zabiegu

W nawiazaniu do tego wpisu, w którym opisywałem wypokowy wyjazd do Turcji na przeszczep włosów, zamieszczam mały update mojej własnej sytuacji.

Po 10 dniach od zabiegu następuje porzadne mycie głowy(oczywiście w domu), podczas której zmywa się pozostałe po zabiegu strupki, których nie wolno było przez ten czas ruszać, ze względu na ochronę przeszczepionych graftów (graft to w dużym skrócie włos z cebulka, który przenosi się z tyłu głowy w miejsce łysiny z przodu lub na czubku głowy). Wyglada się wtedy jakbyś wyszedł właśnie od fryzjera i obciał się na jeżyka.

Opuchlizny po znieczuleniu nie ma juz po kilku dniach od zabiegu, żadnych stanów zapalnych nie było, nie było też żadnych problemów. Włosy, które teraz sa na głowie wypadna na dniach, żeby za chwilę odrosnac jako mocniejsze i gęstsze.

Przypominam, że organizacja takich wyjazdow zajmuję się zawodowo i mamy wykopowe wyjazdy grupowe na grudzien, styczeń i luty. Jeśli masz pytanie co do zabiegu, łysienia, chętnie posłużę rada i doświadczeniem. Jeśli chciałbyś omówić swoja sprawę, zapraszam taktycznie na priv.

Dla Wykopków mamy ofertę dużo bardziej atrakcyjna niż dla innych klientów - między 2200-2500 euro (zamiast standardowego 2800) plus bilety lotnicze (500-1800zł zaleznie od terminu). Klinika Cayra Clinic w Stambule, z która współpracujemy już 3 lata (sama Klinika istnieje 11 lat), jest sprawdzona i ręczę za nia własna głowa :-)
Wyjazd grupowy z opiekunem, w cenie oczywiscie hotel, kierowca z lotniska i polski opiekun (na wykopowe wyjazdy na 100% latam osobiscie).

W poprzednim wpisie jest wpisana Ekipa z wykopu, ktora była ze mna na zabiegu, sadzę, że się nie obraża, jeśli bedziecie chcieli podpytać ich o feedback.

Na zdjeciu jestem ja po 10 dniach od zabiegu. W komentarzu ja w dniu zabiegu. Jak widac czoło było cofniete, zakola bardzo duże. Chodziłem z takim stanem już dobre kilka lat. Z pewna stanowczoscia stwierdzam, że żałuje, że zdecydowałem się na zabieg tak póżno.

Adnotacja: Nowa linia włosów jest rysowana tak, żeby wygladała naturalnie. Rysuje się ja nad miesniem, ktory mamy w czole. Jesli zmarszczycie brwi, Wasza nowa linia włosów znajduje sie troche nad ostatnia zmarszczka. Moja linia jest minimalnie niżej, niż kiedy byłem nastolatkiem.

#przeszczepwlosow #lysienie #zakola #przeszczep #turcja #wlosy #minoxidil #finasteryd #przegryw (ostatni tag jest nie na miejscu, ale wielu Wykopków obwinia się o zakola na tym tagu, chociaż to przecież nie jest Wasza wina)
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM - STAN NA 18 dni po zabiegu

W nawiazaniu ...

źródło: IMG_9600

Pobierz
  • 13
@BelkaBec: To nie ma znaczenia. To, że włos jest siwy, nie znaczy, że nie jest zdrowy. Można bez problemu działać z zabiegiem. Widziałem wiele zabiegów z siwymi włosami, zarówno u młodszych jak i starszych facetów. Siwienie to normalna sprawa, tak samo jak łysienie.
@Mrukszachowy: tak tylko kolor u mnie jest dość nierówny z typu ciemniejsze z przodu bardziej siwe, gdybym miał pobór włosów z tyłu i przerzucone w zakola mógłby to dziwnie wyglądać jak nie teraz to za kilka lat i tego się najbardziej boje w moim przypadku gdybym chciał się na taki zabieg decydować dlatego na ten moment stawiam na wcierki