Wpis z mikrobloga

Siemka,
stoję przed zakupem pierwszej kierownicy do PC i z racji na mało pieniążków rozważam dwie opcje
1. Thrustmaster T300 RS GT - 1500zł
2. Fanatec CSL DD ready to race bundle - 1900zł

Wiele się już naczytałem o tych dwóch i teraz tak, w przypadku fanateca jest możliwość dalszej rozbudowy co jest przyszłościowe i bardziej logiczne z punktu widzenia takiego, że wiem że na 99% się wkręcę w to bo uwielbiam jeździć irl. W przyszłości trzeba będzie dokupić trzeci pedał z shifterem, qr1 i zasilacz boostujący do 8 niuta.

Thrustmater z kolei "plug and play" zostaje dokupienie shiftera, ale brak możliwości większego rozwoju no i choć jak czytałem wystarczający ffb to jednak DD ma przewagę zwłaszcza jak wsadzę ten zasilacz potem.

Jak tak to teraz czytam co napisałem to w sumie sam się skłoniłem do dołożenia tych 400zł na fanateca, ale może ktoś z Was mi odradzi/doradzi noo i pytanie czy zaraz jakaś promka na black friday nie wleci

#simracing #fanatec #thrustmaster
  • 6
@Odmieniecc: No jak chcesz grać na 50% ffb gdzie kierownica ma ~4nm to powodzenia. Z ustawieniami na 100% przegrzeje się każda po kilkunastu minutach, przy 80% większość działa dobrze. Gdybym miał drugi raz zaczynać i kupić kierownice to nawet bym nie pomyślał o t300.