Wpis z mikrobloga

Dla mnie ta nowa laska też wygląda tak, że może w sumie mieć czternache, skąd oni biorą te typiary? Podobno ma na live wrócić dziewczyna z wczoraj... gość to totalny #!$%@?, cieszy się z tych #!$%@?ństw, cieszy się z kryminału, w ogóle się nie przejmuje. Nadal chodzi po wolności i nikt mu nic nie robi. Dodatkowo to jest #!$%@? psychopata w ciele #!$%@?, to jest ten typ człowieka, który wszystkim mówi co mają robić, najwięcej robi na #!$%@? a potem się zasłania innymi i on niewinny.
Jeśli typiara dzisiaj przyjdzie, wiedząc co się wczoraj #!$%@?ło (nie wierzę, że nie widziała przynajmniej urywek, skoro live wisiał sobie na yt 20 godzin) to nawet mi jej nie szkoda

#kawiaq #famemma
  • 3
Dla mnie ta nowa laska też wygląda tak, że może w sumie mieć czternache, skąd oni biorą te typiary?


@pevka: Ty myślisz, że takich mało jest? Szczerze. Ja jestem już trochę starszy, ale kiedy się chodziło do gimnazjum/liceum to takich na pęczki było. Co oczywiście dalej absolutnie nic tutaj nie usprawiedliwia bo to, że ktoś jest głupi nie oznacza iż go trzeba wykorzystywać.