Wpis z mikrobloga

#reprezentacja za Michniewicza byśmy z palcem w dupie awansowali na te euro , pewnie nie w jakimś rewelacyjnym stylu ale przynajmniej byśmy nie tracili 500 bramek. Jakas by byla organizacja w obronie. Prosta gra nawet ta laga na Lewego czy Swiderskiego czy Buksee ale bysmy wygrywali te 1:0.Ja juz się pogodziłem że my ładnie grać nie będziemy ale ch..tam. 711, kolega Stanowskiego afera premiowa a do końca nie wiadomo jak to bylo i chłop zniszczony ale beka szydera ważniejsza od realnych wyników. Wykopki wszystko wiedzą najlepiej i go je.ali od najgorszych to teraz nie ma stylu, nie ma wyników ,nie ma nic ,ale najważniejsze że z Probierza można się pośmiać. Nigdy więcej nie pójdę za tłumem. Kulesza dał się podać presji medialnej i przegrał i wszyscy przegraliśmy. Dziękuję. Dobranoc.
  • 4
@Przemas129: zauważ jedno. Michniewicz zrozumiał że granie 3-5-2 nie ma sensu, i wrócił do korzeni.
Mecze ze Szwecją, i ostatni z Francją wcale nie były takim busowym piachem, co dawało nadzieję że CM to nie taktyczny beton taki jak Brzęczek.

Ale widzę że Probierz nie ogarnia zupełnie. I przestałem wierzyć w jego pomysł niestety.
@Przemas129:

W drugim sezonie w Legii miał bilans 3 zwycięstwa i 7 porażek.

A Legia na tle reszty Ekstraklasy to mniej więcej to samo co kadra Polski na tle naszych rywali w kwalifikacjach do Euro (jeżeli chodzi o potencjał).