Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd to przeświadczenie u wykopków że po przeszczepie trzeba dalej stosować finasteryd? Jestem po przeszczepie włosów, przed konsultowałem się z dwoma dermatologami ze specjalizacją w trychologii. Żaden nie potwierdził, jeden nawet skwitował to głupim uśmieszkiem. Wykopki, oświeceni użytkownicy ze specjalizacją w lotach w kosmos, polityce i wojskowości a teraz i również w dermatologii i przeszczepach włosów. Nie powielajcie bzdur zasłyszanych u innych użytkowników bo to tylko plotki a sam przeszczep włosów to nie jest zabieg transplantacji serca żeby robić z niego niewiadomo co. Inna rzecz to zakola, ja rozumiem uzupełniać włosy na zakolach żeby w miarę ładnie je uzupełnić ale nie na zasadzie robienia linii włosów jak przedszkolak albo dziecko z podstawówki. Finasteryd też pomaga na wypadanie włosów (sam stosowałem przez 3 lata) i można opóźnić dzięki niemu a nawet zatrzymać łysienie androgenowe a jakiekolwiek komplikacje to jest dosłownie ułamek wszystkich ludzi którzy biorą finasteryd. Malkontenci z wykopu zawsze znajdą jakieś "ale" na wszystkie działania zmierzające do poprawy, najlepsze komentarze to te które mówią że finasteryd ani żadne inne środki nic nie poprawiają. Gdyby nie poprawiałyby to po co wypuszczano by je na rynek?
#zakola #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1