Wpis z mikrobloga

Nazywajcie mnie hejterem #reprezentacja ale mam to gdzieś, jak mi ktoś pluje na pysk i sra do ryja to nie mam w zwyczaju dziękować za darmowy posiłek i zostawiać napiwku. Reformami UEFA i FIFA jestem zażenowany w ogólności, ale fakt, że po największej katastrofie w historii polskiej piłki nadal mamy możliwość grać w barażach uważam za skandal. Jednocześnie po stylu gry, podejściu piłkarzy do gry w reprezentacji oraz ich wypowiedziach po wielokrotnych kompromitacjach (bezczelne mówienie o pozytywach, ciągłe obiecywanie "wyciągania wniosków") moja granica tolerancji na robienie ze mnie idioty została przekroczono - dawno temu i w drastyczny sposób. Dlatego obojętnie na kogo trafimy w barażach mam nadzieję, że skończy się jakimś konkretnym 5:0 albo 7:1 w dvpala żeby żadnemu piłkarzowi i dziennikarzowi przypadkiem nie przyszło do głowy komentować, że "byliśmy blisko" #pilkanozna #mecz #lewandowski
Pobierz NicolasLatifi - Nazywajcie mnie hejterem #reprezentacja ale mam to gdzieś, jak mi kto...
źródło: comment_1668617989bsbdGyyJaqcKkRtWEL8yEQ
  • 4
@NicolasLatifi bo Ty traktujesz piłkę nożną jako dostarczyciel emocji. A kopacze przyjeżdżają wykonać swoja robotę. Na codzień graja w klubach gdzie zarabiają i chcą grać w lepsych klubach a w repra to dodatek.
To tak jakbyś ty pracował na magazynie i teściowa cie poprosiła żebyś w spiżarni poprzestawiał słoiki.
Zrobisz to ale dlatego że tak wypada a nie ze kochasz to