Wpis z mikrobloga

@mvcixk: ja mam u siebie w aucie orginalne radio na kasety. Podpiąłem emulator zmieniarki CD (której oryginalnie w moim aucie nie było, ale radio wspiera) i mam USB, bluetooth i zestaw głośnomówiący, przy oryginalnym wnętrzu :)
  • Odpowiedz
@chcwdk wiesz, w obrazku chodzi o to, że kierowca słucha jeszcze muzyki z CDków a teraz raczej królują transmitery FM albo po prostu radyjka z BT. Kolega wspomniał że w samochodach w USA dalej jest możliwość posłuchania sobie piosenek z płyty. Zapewne chodziło mu o to, że w stanach jeździ się młodszymi samochodami niż u nas i stąd moja docinka, że jeszcze niektórzy mają radio z wejściem na kasety. Nie chodziło
  • Odpowiedz
@winsxspl nie no bez przesady, nawet w golfie 6 mam androida ze Spotify które się odpala wraz z autem i muzyczka od raz leci bo jest ściągnięta na kartę w radiu. Jak chce sobie posłuchać czegoś nowego to odpalam hotspota w telefonie, wyszukuje na telefonie i sie odpala na Spotify w samochodzie. O nowych samochodach już nawet nie wspominam bo tam masz Internet "wbudowany" xd

Płyty CD też czasem kupię ale
  • Odpowiedz
@BiauekRemover: mówię o czasie po przekręceniu zapłonu: sparowania urządzenia, włączenia aplikacji (w moim przypadku YT Music) i uruchomienia odtwarzania. mimo wszystko CD odpali się szybciej, chyba że telefon masz cały czas w dłoni
  • Odpowiedz