Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Nie popieram PiS'u, ale wydaje mi się, że jeżeli obóz Patriotyczny wygral wybory, to Szymon Hołownia powinien ustąpić ze stanowiska i dać te funkcje jakiemuś przedstawicielowi ze Zjednoczonej Prawicy.. Dodatkowo powinno byc dwóch wicemarszałków ze Zjednoczonej Prawicy, nie KO, jakim prawem tak się stało, że nie ma ani jednego mimo, że PiS to najwiekszy klub w sejmie.. Takie były zawsze obyczaje.. Czy to są te standardy demokratyczne o której ciągle mówili zwolennicy totalnej koalicji chaosu? Czy ciągły atak szamanów z Wiertniczej na obóz patriotyczny to ma być ten pluralizm mediów? Zapraszam do porannej dyskusji..
  • 7
  • Odpowiedz
jakim prawem tak się stało, że nie ma ani jednego


@Balonowy21: prawem demokratycznego glosowania.

W demokracji i glosowaniu tak to dziala ze ten kto zdobedzie wiecej glosow wygrywa.

Dosc proste prawo co nie?
  • Odpowiedz
@Balonowy21 coorva chłopie czy ty nie umiesz zaczynać wpisów od nie popieram PiS, ale..., zmień płytę już nawet przedszkolaki wiedzą, że jest najtwardszy beton pisowski i mówisz toczka w toczkę co Matecki i TVPiS.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Prawda jest taka, że to PiS wygrał wybory i nie można tego kwestionować.. Dobry obyczaj zawsze mówił, że to partia zwycieska powinnaiec najwięcej przedstawicieli w Prezydium..
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin: Hohoho, jaki przestrach i agresja.. Czy to jest właśnie ta postawa zwolenników koalicji chaosu, w której nie ma miejsca na inne poglady? Oczywiście, że nie popieram pisu I nawet nie byłem na wyborach, co nie zmienia faktów, że mam prawo do poglądów patriotycznych..
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że to PiS wygrał wybory i nie można tego kwestionować


@Balonowy21: Ale czy ja to kwestionuje? Czy ktokolwiek to kwestinuje? Matematyka to matematyka.

Prawda jest taka ze jak wygral to niech rzadzi - prosze
  • Odpowiedz
@Balonowy21: nie jakimś cudem tylko proponowali na marszałka witek, która jest przestępcą. A ty nigdy nie jesteś za pisem (bo pewnie za Solpolem, w końcu to twoja partia), ale zawsze ich bronisz (w końcu to twoje ugrupowanie).
  • Odpowiedz