Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt: cope, autosugestia i cos jak efekt placebo, ale jak Ci z tym lepiej to spoko. Ja nie mam najmniejszych problemow z lysieniem, w mojej rodzinie do samej smierci z duma nosi sie bujne siwe grzywy. Problem jednak kiedys z ciekawosci zglebilem i jest dokladnie jak mowie, tylko przeszczep jest skuteczna metoda walki z lysieniem.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: Minox nawet nie był najpierw stosowany jako środek na łysienie tylko był to jego efekt uboczny. Część badań była oczywiście sponsorowana przez takie firmy bo zależy im na tym żeby produkt dawał jakieś efekty jednak wątpie, że wszystko to kłamstwo. No chyba, że masz jakieś wspaniałe źródła, które to sugerują to podziel się z nami. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert7454: co znaczy dermo roler, cokolwiek co podwyższy długotrwale stres skóry głowy na jej czubku zwiększy wypadanie włosów, jakikolwiek masaż musi być spokojny
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: Oczywiście skuteczność przeszczepu jest największa. To raczej jasne bo bierze się gotowe, zdrowe grafty i po prostu przeszczepia w inne miejsce. Inne środki mogą dawać jakieś efekty ale z przeszczepem nie mają szans. Minox itp mogą pomóc ale w mniejszym stopniu. Jeśli ktoś myśli, że minx + fin + microneedling ma zmienić norwooda 5 w norwooda 1 lub 2 to problemem są jego oczekiwania co do produktu a nie sam
  • Odpowiedz
cope, autosugestia i cos jak efekt placebo, ale jak Ci z tym lepiej to spoko.


@ZielonaOdnowa: Hahahah, ale z ciebie zatwardziały człowiek. Cope to ty masz, wierząc, ze przeszczep jest na zawsze... xD Gosciu, mam nowe wlosy na glowie i to calkiem sporo, poznaje je po tym ze sa krotsze i grubsze od pozostałych, i wyrastaja dokladnie wtych miejscach na ktorych stosuje minoxidil. To ze masz #!$%@? genetyke to twoj problem,
  • Odpowiedz
@Wolfman91: Nie biore finasterydu, bo nie chce miec zablokowanego DHT i problemow z libido, oraz innymi rzeczami. Poczytaj o post-finasteride syndrome. Minoxidil zaczal dzialc po okolo 3 miesiacach po tym jak skora wyrzucila najslabsze cebulki.
Mam maszynke do microneedlingu, tzw Derminator 2, ktory jest sprzedawany przez totalnie #!$%@? typa z rezydencja w Czechach. Ale maszynka dziala. Uzywam razn na 3-4 tygodnie, kartridz z 12-iglami, glebokosc to jakies 1.25mm.

@robert7454 Kartridz zmieniam
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: Ty jakis #!$%@? jestes zeby tak sie unosic xD od tej agresji wylysiales? Jak pisale wyzej, nie mam zadnych problemow z lysieniem, w mojej rodzinie takie problemy nie wystepuja. Mam za to dobrego kolege ktory zaczal lysiec w wieku 25 lat, ale tak na maksa, i znam jego droge do przeszczepu, pelna frustracji i bezsensowna, pamietam tez co mowil o konsultacjach z roznymo specjalistami i jakie z nich plynely wnioski.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa ty jestes #!$%@? bo mi klepiesz o jakims cope’owaniu i autosugestii. Typowe piedolenie hurr-duirr wykopka co wszystko wie najlepiej, a tak naprawde #!$%@? sie zna na czymkolwiek. Daruj mi swoje historyjki o kolegach, a do lysienia to mi akurat daleko.
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: dobra, nie moja wina ze lysiejesz, nie bede wiec zbieral owocow twojej frustracji tym spowodowanej, idz sobie tam udawac przed lustrem ze po posmarowaniu lba jakas mascia ci wlosy odrosly, jak dla mnie mozesz i lwia grzywe sobie we wlasnej wyobrazni wychodowac, eot.
  • Odpowiedz