Wpis z mikrobloga

@GryzeKisiel: Przecież to był twój wybór, więc chyba to akceptowałeś?


@bigos555: to nie jest takie proste. Nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć i czasami nie traktujesz tego jako problem, a potem czujesz że ci tego czy tamtego brakuje i że przepadło. Ale kochasz tę osobę i nie wyobrażasz sobie rozstania z powodu lipnego seksu czy nudy z tym związanej. Czasami jak ci się przypomni to jest smutno i tyle. Ale
Nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć


@GryzeKisiel: ALe jednak, w zdecydowanej większości, da się to przewidzieć. I nie trzeba nawet pytać wprost o seks, ale po tym jakie druga osoba ma podejście do życia, jaki światopogląd, stosunek do relacji, do innych osób itd. można wyczytać jaki będzie miała stosunek do seksu i seksualności. Ludzie często to bagatelizują licząc, że się magicznie to później zmieni. Oczywiście rozumiem też, że często to nie
@bigos555: Serio dzięki za radę i słowa wsparcia, ale nie chcę jeszcze raz tego rozgrzebywać, szukać powodów, bo ona chyba po prostu taka jest. Miałbym potem wrażenie, że robi to na siłę i tylko dla mnie. Nie jest typem laski która ubierałaby sensowną bieliznę czy coś. Kiedyś dostała od siostry taki #!$%@? stanik który wyglądał serio dobrze to widziałem go tylko w momencie odpakowania. Raz zapytałem o niego, coś odburknęła, nie
Raz zapytałem o niego, coś odburknęła, nie drążyłem


@GryzeKisiel: No wiesz, może za tym stać trauma, cierpienie o którym ci nigdy nie powiedziała i nigdy nie przepracowała. Może spróbuj ją przekonać, żebyście poszukali pomocy na zewnątrz, choć wiem, że to nie są proste sprawy.