Wpis z mikrobloga

Natan jak teraz to czytasz
To maślanka był taki chętny żebyś przekazywał twoje pieniądze na pieski jak przeklniesz ale sam obrażał Cię od chorych psychicznie i fizycznie zreszta też xD

I tu pojawia się moja propozycja
-POWIEDZ ZE ZROBISZ BADANIA PSYCHIATRYCZNE NAWET MOŻE BYĆ W CHOROSZCZY ALE JAK WYJDZIE ZE JESTEŚ ZDROWY TO WPŁACA 10000ZŁ NA FUNDACJE ZAJMUJĄCA SIĘ ZDROWIEM PSYCHICZNYM

A maślanka to taki bambus ze się zgodzi, straci 1/5 wypłaty na jakaś fundacje i jeszcze Cię przeprosi xD

DLA UŁATWIENIA DODAM ZE JAK POJEDZIESZ DO CHOROSZCZY TO NA PEWNO POWIEDZĄ ŻE JESTEŚ ZDROWY BO ONI NAWET KONONOWICZA MAJĄ ZA ZDROWEGO CZŁOWIEKA JAK TO SIĘ MÓWI OGÓŁEM

#famemma #kononowicz #szkolna17 #patostreamy #polskiyoutube
Pobierz talarzon - Natan jak teraz to czytasz
To maślanka był taki chętny żebyś przekazywał t...
źródło: 02a5358bfd514d94809d944250a7bced
  • 8
@talarzon: nigdzie sobie nie zaprzeczyli. Sprawa dotyczyła tego czy ma być przymusowo skierowany do DPS a nie tego czy jest debilem. Gdyby każdego przygłupa i debila mieli kierować do DPS albo psychiatryka to by trzeba wybudować kilka tys nowych szpitali i wydrukować na drukarce 3d kilkadziesiąt tys lekarzy ¯\(ツ)/¯ właśnie dlatego do DPS czy psychiatrykow trafiają ciężkie przypadki lub ludzie którzy tego chcą a nie przygłupy które na dodatek tego nie
@Major_Gross coś w tym prawdy na pewno jest ale kolejnym faktem jest to ze natan by raczej bez problemu przeszedł testy bo choroby imo to żadnej nie ma co najwyżej w jakiś sposób jest zaburzony emocjonalnie
@talarzon: nie wiem kto to Natan ale wiem, że jakby lekarz jakiś chciał to by mu znalazł chorobę. W końcu psychika oraz mózg jest nieodgadniony więc te choroby w odróżnieniu od raka czy złamania w większości są uznawane po tym co ktoś powiedzial. Idź powiedz że słyszysz głosy to stwierdza że masz schizofrenię...mimo że jej nie masz bo nie da się tego sprawdzic¯\(ツ)/¯
@Major_Gross masz racje jak będą chcieli to zdrowego człowieka ubezwłasnowolnia a natan to taki freak fighter obecny ulubieniec wykopu i próbują mu wmówić choroby psychiczne bo odgrywa role