Wpis z mikrobloga

@DonRzoncy: Tera siedzę i robię se z kartonu przymiarkę do DIY grilla przedniego w SWAPie- bo nie widzę w sprzedaży żadnego w odpowiednich wymiarach. Najbardziej mi podpasował jeden od lodówki przemysłowej- kumpel z baru odkręcił od swojej i po przymiarkach byłby więcej niż idealny xD Ale skąd taki wziąć, skoro wpisując model lodówki w guglu wypluwa śmiecie? Jeśli mi pomoże i załatwi takiego z jakiejś lodówki co idzie na złom to luz, ale co jak nie da rady? Więc robię se swój na wszelki wypadek i będzie gotowy jak by było trza.

Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł na grilla od innego auta? Wymiary dziury w mordzie to 54,5x25,5- jakby był większy to se obetnę. Wymagania są takie, że musi wyglądać jak żaluzja i mieć proste "żeberka"- żadnego wygięcia dopasowującego do kształtu karoserii w żadnej osi.

Mam nadzieję że zanim wymienią silnik to ryj będzie gotowy..

#biedatech #motoryzacja #maluch #126p #fiat126p
DonRzoncy - @DonRzoncy: Tera siedzę i robię se z kartonu przymiarkę do DIY grilla prz...

źródło: IMG_20231117_224314

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • 1
@DonRzoncy: Jakby co to wygląda tak. Proste linie zewnętrzne to brzeg dziurska, te 1,5 centymetra bliżej środka- to limit wycięcia. Wyrżnąłem dziurę, a blacharz dokończył dorabiając wąsa/ wargę do wewnątrz z tych 1,5 cm. Chciałbym jakieś ryło z czegokolwiek- co by było proste i w "kształcie" żaluzji.
DonRzoncy - @DonRzoncy: Jakby co to wygląda tak. Proste linie zewnętrzne to brzeg dzi...

źródło: ryj swapa

Pobierz
  • Odpowiedz