Wpis z mikrobloga

Idąc tropem kolejnych opuszczonych szklarni sfotografowanych jesienią, dzisiaj chciałem Wam pokazać szklarnię, którą odwiedziłem niedaleko Warszawy. Było to kilka lat temu i nie mam pojęcia, czy ona obecnie jeszcze istnieje. To była chyba najbardziej fotogeniczna szklarnia jaką odwiedziłem i kilka zdjęć z niej wrzucam także w komentarzach.

Co jakiś czas wrzucam znaleziska o różnych opuszczonych miejscach, które odwiedzam i wtedy wołam osoby zainteresowane. Są też takie miejsca, które nie nadają się, aby dodać je jako znalezisko i pomyślałem, że takie też na Wykopie będę publikował, tylko, że na Mirko :)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.

Mój blog / Fanpage / Instagram / Patronite

#fotografia #opuszczone #polska #ciekawostki #historia #podrozujzwykopem
nightmeen - Idąc tropem kolejnych opuszczonych szklarni sfotografowanych jesienią, dz...

źródło: DSC_0151

Pobierz
  • 24
  • 4
Kadr z tej szklarni znajduje się nawet na jednej ze stron kalendarza na rok 2024, który możecie u mnie nabyć. To mój autorski kalendarz z zapomnianymi miejscami, które odwiedziłem.

Koszt kalendarza to 45 zł plus koszt wysyłki.
Jest to format A3 pionowy, 32x45cm
13 kart, 12 miesięcy + okładka

Więcej o tym kalendarzu na moim profilu FB Tutaj

Zainteresowanych zapraszam do wiadomości prywatnej lub pozostawienia komentarza.
nightmeen - Kadr z tej szklarni znajduje się nawet na jednej ze stron kalendarza na r...

źródło: IMG_20231117_230744

Pobierz