Wpis z mikrobloga

Wszedłem se przez przypadek na Insta na lokalizacje Wiślane Tarasy czyli jedno z bardziej prestiżowych osiedli w Krakowie. Większość zdjęć to ukry. Zauważyłem ze oni maja parcie żeby mieć wszystko jak najbardziej luksusowe, najlepsze iPhony, mieszkania na najlepszych osiedlach itd

#nieruchomosci #wojna #ukraina #krakow
BoroPrimorac - Wszedłem se przez przypadek na Insta na lokalizacje Wiślane Tarasy czy...

źródło: IMG_2877

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłem ze oni maja parcie żeby mieć wszystko jak najbardziej luksusowe, najlepsze iPhony, mieszkania na najlepszych osiedlach itd


@BoroPrimorac: No jak oni tak mogą w ogóle?! I pewnie jeszcze uśmiechnięci po ulicach chodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 78
Zauważyłem ze oni maja parcie żeby mieć wszystko jak najbardziej luksusowe, najlepsze iPhony, mieszkania na najlepszych osiedlach itd


@BoroPrimorac: Jestem absolutnie przekonany, że ciebie też spokojnie stać na mieszkanie na luksusowym osiedlu i nowego ajfona, więc nie przemawia przez ciebie zazdrość, bo ty po prostu świadomie wybierasz wynajęty pokój w bloku z wielkiej płyty i starego samsunga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac w ukrostanie masz rodziny oligarchów i resztę biednego społeczeństwa. Kraj tak samo skorumpowany jak w kacapii więc te ukry będzie stać na wykup drogich dóbr. Saszki co #!$%@? z okopu do Polski co najwyżej mogą dymac na rowerze z żarciem w dowozie.
  • Odpowiedz
Zauważyłem ze oni maja parcie żeby mieć wszystko jak najbardziej luksusowe, najlepsze iPhony, mieszkania na najlepszych osiedlach itd


@BoroPrimorac: wschodnia mentalność, będą żreć najtańsze parówki i w 10 osób w pokoju mieszkać, ważne żeby był iphone i zdjęcie na insta
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: ja mam dostęp do KW tej inwestycji i potwierdzam - dużo Ukraińców ma tam własnościowe mieszkania (w tym takie kwiatki jak wysoki urzędnik prosto z rządu Ukrainy, który był skazany za korupcję, jakieś ukraińskie modelki i przedsiębiorcy).
  • Odpowiedz
nie trafiłeś bo jestem z Krakowa, pisze z iPhona i mam tu własnościowe mieszkanie od rodzicow. W przeciwieństwie do ukrów nie na raty i nie wynajmowane. Po prostu śmieszy mnie to i nie lubie takich ludzi co żyją ponad stan jak ukry i nie maja w sobie skromności. Pochodzą z obsranej dziury, nie są zbyt uzdolnieni, a chca żyć jak Beckhamy


@BoroPrimorac: Ale ty jesteś ograniczony, na instagramie masz miliony
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: To wschodnia kultura, albo jesteś z klasy bogatej, albo jesteś biednym śmierdzącym parchem ze wsi.

Co trzecia młoda Ukrainka ma sesję zdjęciową na bogato z pałacami w tle. Te same co potem szukają roboty na zmywaku czy pokoju do 1000 max.
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: połowa tych wszystkich lasek z wiślanych tarasów to eskorty i mieszkaniówy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wynajmowałem tam przez dwa lata mieszkanie, przepraszam... APARTAMENT! xD i można książkę pisać o tym co tam się dzieję. Widoki przynajmniej zacne, takie 10/10
  • Odpowiedz
@amabiel: no to poopowiadaj

@BoroPrimorac dokładnie tak jest, musi być drogo, bogato, prestiżowo. Jak myślisz że polki to są gold diggerki to zobacz na ukrainki. Najbardziej mnie #!$%@?ą te foty wielkich bukietów kwiatów w których się lubują, przecież to marnotrawstwo jak #!$%@?.
  • Odpowiedz