Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
co myślicie o Mirkach i Mirabelkach piszących na Wykopie, ale uważających, że Wykopki to sama patologia jest?
Powinniśmy takich wszyscy na czarną listę wrzucić? Czy może znosić ich moralizatorski ton?

tak tylko pytam( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
@Rosalinea: @Dermati @Amikamamy proszę kofani
ps. Jak pisano o niej dobrze, to siedziała cicho, gdy traci w oczach po "aferze" z Marvinem to się sra do wszystkich robiąc z siebie cierpiętnice. Poza tym głos o nich cichnie i o innych, to szukają zaczepki na wykopie bo wiedzą że rozjuszony tag useròw może ją dojechać robiąc rozgłos. Na bank ma tu konto i zapewne jechała po innych z nami...¯\(ツ)/¯
Kakarot_Z - @Rosalinea: @Dermati @Amikamamy proszę kofani
ps. Jak pisano o niej dobrz...

źródło: comment_NQ6MaqiGjKUHhK6heJNGWJ6wkGYmg6tf

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z dokładnie tak jest, to jest wszystko efektem projekcji rzeczywistości i przekonywanie samej siebie, że tekst o milionach much żrących gówno to aksjomat.
  • Odpowiedz
Jak ludzie śmią pisać dobrze o

Marvinie,


@Kakarot_Z: jak on Marvin śmie pisać i mówić o niej dobrze,
powiem więcej jak jak on śmie pisać o niej dobrze ,kiedy Malu wszystkim mówi że robi on to pod publikę(dowodów brak bo nam konkretów nie podała )
a my nadal mamy tą śmiałość że o nim dobrze a jej nie rozumiemy i źle o niej piszemy,
no w sumie jak śmiemy, mieć inne
  • Odpowiedz
@Rosalinea Można ewentualnie wskazać im drzwi. Tu, nikt nikogo nie trzyma na siłę i nie zmusza do niczego - żadna TVNowska umowa nie obowiązuje. Niestety wykop to nie miejsce dla kazdego - brak dystansu, słaba psychika. Poza tym jedna czy druga zielonka, bądź jeden czy drugi moralizatorski ton - nie ma szansy na wpłynięcie na czyjąkolwiek opinie.
Rzygać się chce od tej ich hipokryzji - tak jak wspomniano wcześniej - jak komentarze
  • Odpowiedz
@Mandragora007: no i głaskaniem mnie powalono... :D

To co jest niewątpliwym plusem wykopu, przynajmniej dla mnie, to jest po prostu możliwość wyrażenia opinii w totalnie nieskrępowany sposób.
Jak ktoś jest głupi, to piszemy że cymbał. A nie, że zapewne wrodzona dysleksja wynikająca ze smogu którym oddychała matka nosząc go w łonie, nie dała mu szansy na dobry intelektualnie start w życiu.

Na pohybel poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja tam się patologia brzydzę, a że mam ją w sobie to wchodzę tu ja z siebie wyrzucić, zakładając, że ofiary to nie dotknie, bo po ..uj wam to czytać. Chcą połechtać swoje ego, a tu doopa.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Nie masz co robić i zadajesz takie pytania, wiec norma, że jesteś pato:) bo normalna kobieta spełnia swoje marzenia realizując się w jakimkolwiek gównianym programie w tv, ma insta w którym promuje siebie i swoje zainteresowania, potrafi byle jaki ciuch, wcisnąć na siebie i nawet gdy hejterzy mówią, ze szynka wielkanocna, to ona wie, że to hejterzy i zazdrośnicy i jak brązowy stroj slim zaloży, to też tylko przez zazdrość,
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ja tak nie mam, bo zaczynałam przy szyderach z seriali polskich typu klan, mjm, i bb lajf itp.To są dla mnie idealne programy rozrywkowe i z bolem serca stwierdzam, ze na coraz niższym poziomie produkowane, bo jak wcześniej pisałam, rezyserka miala idealny "materiał' do zrobienia fanu, #!$%@?, czy jakichkolwiek innych interakcji umyslowych niż tylko , zwykły żal ,ale to już bylo itp.
  • Odpowiedz