Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, pochwalę się Wam, zrobiłem dobry uczynek.
Ktoś złożył zamówienie w sklepie X i podał w zamówieniu mój numer telefonu, początkowo myślałem, że to jakiś spam i zignorowałem wiadomość. Później dostałem powiadomienie w aplikacji Inpost, że została nadana dla mnie paczka do paczkomatu, jest w trakcie przygotowania, więc już praktycznie pewnym było, że ktoś się zwyczajnie pomylił.
Szkoda mi osoby, jej czasu i pieniędzy, dlatego postanowiłem pomóc, zwłaszcza, że nic mnie to nie kosztuje.
Zdecydowałem skontaktować się z firmą X i wyjaśnić sprawę. Na infolinii odebrał Pan, któremu nakreśliłem sytuację. Po numerze telefonu, potwierdził mi, że zamówienie faktycznie zostało złożone i opłacone, a mój numer jest numerem kontaktowym. Za pośrednictwem e-maila, obiecał porozumieć się z klientem, żeby zweryfikować poprawność numeru telefonu. Usłyszałem podziękowanie za kontakt oraz informacje i tak zakończyła się nasza rozmowa.
Na ten moment, nic więcej nie wiem, jeśli będzie jakaś informacja i kogoś ta sprawa zainteresuje, to z chęcią się podzielę.
Niby nic wielkiego, ale cieszę się, że byłem w stanie komuś pomóc ()

#dobryuczynek #dobrzeczujeczlowiek #oswiadczenie #chwalesie #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: podczas zamawiania podajesz ten email, więc wszystkie dane kod odbioru i statusy przychodzą na email. Myślę że jak byś nie zadozwnil to i tak by odebral paczkę danymi z maila. Sam miałem teks sytuację, nigdzie nie zglsszalem i potem widzislem.ns spce że oderbsne
  • Odpowiedz
  • 1
@PukierCud3r współczuję, przeczytaj mój wpis, bo na mój nr też ktoś zamawia... 6 paczek w ciągu 2 tyg. Kontakty e-mail nic nie dają, sklep mowi że RODO i tylko maile piszą do tej osoby. Ale jeszcze raz i zgłoszę sprawę na policję o nękanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Veillo: mam nadzieję, że nie jest to taka sama sytuacja, bo jeśli faktycznie tak to wygląda, to będę miał jeszcze bardziej utrudnione zadanie, bo nie mam żadnych danych tej osoby, mam tylko powiadomienie i numer paczkomatu, tyle co w apce inpostu
  • Odpowiedz