Wpis z mikrobloga

#bron #gunboners

Ale mnie ten kanał #!$%@?. Takiego poziomi niekompetencji to chyba żaden broniowy kanał na polskim YT nie ma. Ciągle w ich filmikach jakieś babole się pojawiają. A tutaj piękny babol, jak na broni produkowanej w Europie masz .223 Rem to nie możesz strzelać z amunicji NATO - #!$%@? co za głupi amerykanizm. W Europie większość producentów na rynek cywilny oznacza broń jako .223 Rem, ale w 99% przypadków broń akceptuje amunicje NATO. Wystarczyła 1 min szukania w google aby się dowiedzieć, ze strony producenta, że ten karabinek ma komorę .223 Wylde. Brak mi słów.
Variv - #bron #gunboners 

Ale mnie ten kanał #!$%@?. Takiego poziomi niekompetencji ...
  • 8
  • Odpowiedz
@Variv daj spokój, to jest entry level kanałów bronionych żeby ci co zaczynają przygodę, zobaczyli że można strzelać do przodu i #!$%@? grilla przy okazji jako sposób na spędzenie niedzieli z dala od rodziny ;)
A kwiatek mówi to, co mu sklep-dostawca zabawki napisze.
A kwiatków od kwiatka w każdym filmie jest od groma że człowiek się za głowę łapie co ten typ #!$%@?
  • Odpowiedz
@Variv: przecież to nie jest żaden kanał o broni, tylko płatne prezentacje. Zresztą chyba większość większych broniowych kanałów to albo kompletna niekompetencja albo sposób na reklamowanie. Właśnie wie to nie albo, bo w większości wypadków obydwie opcje się łączą.
  • Odpowiedz
@DoktorVincent trochę dziwna Twoja opinia. Jak dla mnie na tym kanale jest dużo ciekawych i czasem wręcz naprawdę egzotycznych modeli broni dla widzów

+do tego są pokazane detale i rozkładanie, lekki rys historyczny, odpakowywanie i strzelanie...jak na kanał o broni przystało (i to taki akurat, nie-myśliwski-ani-militarny)

Oprawa też taka akurat - w "niebieskim sportowym" kolorze, a także w wydaniu rekreacyjnym czy dynamicznym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: ja tam żadnej egzotycznej broni nie widzę. A jeśli chodzi o opis to zazwyczaj są w nim błędy i uproszczenia prowadzące do błędów/złych wniosków.

A to że pajacuje? No cóż jakość gotowania jest mniej więcej na tym samym poziomie co prezentacja broni. Samo strzelanie w ogóle lepiej przemilczeć, bo niczego nie wnosi.

Oprawa jest spoko, to przyznaję. Ale po tylu latach warsztat musi być porządny.

A co do sponsoringu, no
  • Odpowiedz
@Aureilon: mam z Tomkiem spory problem, bo faktycznie, wie dużo, ma super kolekcję, zwraca uwagę na rzeczy o których nikt nie mówi i ma rację. Za to coś mi w nim nie pasuje, może dlatego, że siedzi w stanach i opowiada z tamtego punku widzenia?

Cóż chętnie bym poznał osobiście i porozmawiał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DoktorVincent

@Aureilon: mam z Tomkiem spory problem, bo faktycznie, wie dużo, ma super kolekcję, zwraca uwagę na rzeczy o których nikt nie mówi i ma rację. Za to coś mi w nim nie pasuje, może dlatego, że siedzi w stanach i opowiada z tamtego punku widzenia?


Cóż chętnie bym poznał osobiście i porozmawiał.


Ogólnie duży wie z konkretnych rzeczy. Ale już go kilka razy złapałem na nieścisłościach lub na powtarzanie półpraw.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DoktorVincent Zawsze ma też problem z rozróżnieniem broni wojskowej i ich cen na rynku cywilnym a broni robionej typowo dla cywili.
Mam trochę uwag do Grota ale kiedyś powiedział, że aby miało sens go sprzedać w USA to musiałby być tani, bo za 500 USD jest AR15. No ale znowu wziął cywilnego skladaka i porównuje do broni wojskowej. Jak już to niech porównana cenę do AR15 używanych militarnie np firmy LMT. Etc
  • Odpowiedz