Wpis z mikrobloga

Jak myślicie ile realnie mogę dostać za decka 64gb + karta 512gb (Samsung Evo), szkło, gumowy case i nakładki? Kupiony w maju br, zadbany, niewiele używany. Da radę ugrać 1300zł? Czy nie ma szans? Powyższy zestaw wyszedł niecałe 2200zł, więc przy ewentualnej wymianie na OLED fajnie by było być maksymalnie kafla w plecy.

I czy waszym zdaniem przy sporadycznym graniu jest w ogóle sens dopłacać do OLEDa? Żywotność baterii kusi, ale nie mam porównania np. z switcha jaką różnice w grach robi taki ekran.

#steamdeck
  • 5
@ladykagami: Jak przesiadasz się ze steamdecka lcd na oleda to będzie to dla ciebie przepaść wizualna. Te poprzednie ekrany w steamdeckach były strasznym syfem przez który w końcu nie kupiłem tej konsoli i poszedłem w switcha oleda właśnie. Fajne żywe kolory i kontrasty, czernie. Na steamdecku zrobi to pewnie jeszcze lepsze wrażenie niż na switchu jak się odpali takiego na przykład cyberpunka czy inną gierkę z grafiką o której switch może
Jak przesiadasz się ze steamdecka lcd na oleda to będzie to dla ciebie przepaść wizualna.


@ladykagami @richie-banana: to nie jest przepaść

Co prawda OLEDy to przyszłość. Sam korzystam z OLEDowego monitora 42" do gier, AMOLEDa w telefonie czy OLEDa na switchu (bardzo podobny panel co deck) i to najlepsze co teraz da się kupić

Miałem switcha v2, zamieniłem na oleda - ok jest lepszy ale różnica nie rzuca na kolana.
Mam
Atreyu - >Jak przesiadasz się ze steamdecka lcd na oleda to będzie to dla ciebie prze...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-17 005719

Pobierz
@ladykagami: zastanawiałeś się czy chcesz zapłacić pełna cenę za te samą konsole raz jeszcze?

O ile przeskok ze switcha LCD na OLED ma sens bo biblioteka gier nigdzie nie ucieka tak tutaj bebechy są te same (dłuższy czas pracy na baterii i mniejsze grzanie nie wpływa na to, że nowe gry będą chodzić różnie).

Chyba że będziesz jednym z tych co ma grupkach fb będą pytać czy gta 6 pójdzie ma
Miałem switcha v2, zamieniłem na oleda - ok jest lepszy ale różnica nie rzuca na kolana.


@Atreyu: Ja bym dodal, ze oryginalny switch mial gorszy ekran od steam decka, a do tego roznica miedzy 6.2 cala a 7 cali jest znacznie większa niz przeskokiem miedzy 7 a 7.4