Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym f2f #famemma nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Osobiście przez te wszystkie lata nie widziałem bardziej bezpłciowej postaci niż ten imbecyl

Czy Maślana to najgorszy freak w historii Fame?

  • Tak 81.2% (177)
  • Nie 18.8% (41)

Oddanych głosów: 218

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wujalocalheroes: lol przecież co gale jest po kilka gorszych osób od jakiegoś maślany - co 2 laska, prawie każdy "raper", osoby z łapanki, zawodowi sportowcy, znajomi malika... możnaby wymieniać whoooy xDD
To fakt że chłop ma farta, że na pierwszą walke dostał Natana, dzięki któremu wogóle ktokolwiek zainteresowany jest jego walką, bo natan dymi, no ale żeby od razu najgorszy freak? Co najwyżej ex aequo z 60 innymi nonejmami co
  • Odpowiedz
@puffpuff: Z wyżej wymienionej czwórki mogę się zgodzić tylko z Rogerem. Wiejski k--s, Karwat i Szewcu wszyscy mimo wszystko dali się jakoś zapamiętać. Memy z Karwatem dały nam dużo radości na wykopie plus potrafił się on w jakikolwiek sposób wysłowić, Wiejski k--s wchodził w polemikę z Marconiem i w zasadzie dzięki niemu Natan wszedł do freaków i trochę poluzowały mu się korki, Szewcu dał się zapamiętać z hasła Legnica się
  • Odpowiedz