Wpis z mikrobloga

Ten wpis idealnie odwzorowuje co się dzieje w Inea na infolinii xD Myślałem że przejdzie to łatwiej tym bardziej że mają dostępną usługę "Zmienne IP Publiczne" za 10zł/msc. 10 dni od momentu zakupienia i aktywacji usługi do dziś kiedy wywalili mnie z CGNATa. Byłem informowany notorycznie że usługa działa prawidłowo od pierwszej linii wsparcia aż któregoś razu przerzucił mnie dalej i temat ogarnięty z miejsca. Dobiłem się do słynnego final bossa ze zdjęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inea #internet #swiatlowody #siecikomputerowe #sieci #cgnat
reev - Ten wpis idealnie odwzorowuje co się dzieje w Inea na infolinii xD Myślałem że...

źródło: chrome_W4xqFO3zpe

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@reev teraz dla sportu spróbuj z Play, w UPC miałem publiczny IP (właściwie to stały, bo nie zmienił się od 3 lat) i router Connect Box w trybie bridge. Play nie ma publicznego IP, nawet dla firm i nawet nie kojarzą o co chodzi z trybem bridge.... Na szczęście, stara umowa eszcze jest ważna do czerwca 24 więc mam czas rozglądać się za innym operatorem.
  • Odpowiedz
@Gooma play to #!$%@? nie jest normalny... Jaka firma weźmie od nich net bez stałego IP? Halo, leci z nami pilot? Oni chyba internet dla biznesu to mają chyba tylko w ofercie dla beki
  • Odpowiedz