Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jak przeglądacie mirko i zrobicie sobie przerwę na kilkadziesiąt minut a potem wrócicie do przeglądania to po przejściu na kolejną stronę content jest ten sam? XD Przykładowo, zatrzymam się na 2 stronie, po powrocie przechodzę na stronę 3 i 70% contentu z 2 strony znajduje się na 3 stronie XD
Albo drugi przypadek, gdzie na głównej obejrzę sobie kilka filmików, potem kliknę logo żeby odświeżyć stronę i strona faktycznie się odświeża. Problem w tym, że po odświeżeniu wszystkie filmiki odpalają się same od nowa XD i albo będę je po kolei wyłączał albo odświeżę stronę za pomocą F5 XD

#wykop20 #wypok #zalesie #nowywykop
  • 4
  • Odpowiedz
@FlyorDie: a to nie jest tak, że ten kontent na kolejnej stronie po prostu został zepchnięty przez nowszy? Jak sobie poblokowałeś te największe (pato)tagi, to mirko jest dość martwe i w sumie jest możliwe, że w te kilkadziesiąt minut mirki zrobiły zaledwie stronę nowego kontentu.

A z tymi filmikami to nie wiem, bo nie wchodzę na główną prawie w ogóle.
  • Odpowiedz
@FlyorDie no będzie inny, bo starszy kontent został zepchnięty na dalsze strony przez nowsze wpisy, nie? Tak to chyba z założenia ma działać przy paginacji. Trochę nie kumam, do czego pijesz, mi wszystko działa jak należy.
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy: Za pierwszym razem mam tak, że na stronie 2 jest content "A", po odczekaniu jakiegoś czasu wchodzę na stronę 3 i jest 75% contentu "A" i content "B". Jeśli wtedy przejdę na główną i znów na mirko, przejdę na stronę 3 to pojawia się content "B", czyli tak jak powinno być za pierwszym razem
  • Odpowiedz