Wpis z mikrobloga

@dizel81:
Już po publikacji tych filmów zastanawiałem się jak klapek może publicznie obgadywać tą azjatycką laskę, oczerniając ją i wskazując głośno jej negatywne cechy oraz wytykając jej "kłamstewka". Zapewne ktoś lub ona sama zadała sobie trudu i obejrzała z tłumaczeniem materiał o niej umieszczony na kanale klapka. Zażądała finansowego odszkodowania bo w innych przypadku w.p.i.e.r.d.o.l od brata i kuzynów. Klapek nie miał wyjścia, usunął firmy, ale wisi nad nim kara finansowa.
Pobierz kaszanka5555 - @dizel81: 
Już po publikacji tych filmów zastanawiałem się jak klapek ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-16 102706
@dizel81: i dałaby się nagrywać jakbyza 2 dni chciała zakazać publikacji? laska to nie żadna tinderówka tylko k*rwa na godziny, aparat na zęby sam się kupił jak to koszt pewnie ze 4 miesiące pracy przeciętnego khmera jakby nic nie jadł i nie pił, która laska chciałaby się pokazywać i nagrywać z takim spuchniętym czerwonym ulańcem za darmo
@levzor może na początku fajnie, biały famous YouTube star. Ale im dłużej z nim chodzi to widzi spędza z nią czas ale idzie do rodaka robić wywiad, ona ogląda każdy kąt, Gapa tu świątynia, tam świątynia a to ja cheche. Finalnie nic nie wyszło to nie chce być na filmiku bo obejrzała siebie jak przedstawił ja - chyba opcja tłumaczenia jest na komputerze. Tak jak Billy zrobił, pucil typa co gadał po
@Chilli_Heatwave: przy średnich płacach w 15 najlepiej opłacanych zawodach jak poniżej laska wydaje kase na aparat przy kosztach życia jak u nas xd
https://ips-cambodia.com/cambodia-average-salaries-2022/

nikt poważny z pieniędzmi nie umawiałby się z czerwonym ulańcem zwłaszcza że ona brzydka nie była i to jeszcze na 2 "randki", już po 1 widać z kim masz do czynienia, dla mnie to ewidentna laska na godziny w najbardziej turystycznym mieście w kraju, klapek swoje na