Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, niech ktos z osob z branzy oceni czy ma sens. Mam dzialke budowlana w miescie powiatowym. Blisko centrum, dzielnica domkow jednorodzinnych. Powierzchnia 2900m2 . Wartosx rynkowa okolo 300 tys pln. Mam plan na niej postawic dom . Ale pomyslalem ze moze bym sie zamienil z kims kto stawia domy jednorodzinne. On mi da wybudowany dom z dzialka mniejsza a ja mu oddam swoja I doplace np 250-300 tys.
Dlaczego mysle ze to moze miec sens ? Bo ja na tej dzialce postawie tylko swoj dom I reszta bedzie laka lub sad. Dla osoby ktora buduje domy tak jest potencjal na kilka domow. Okolica idealna . Co myslicie ?
Uprzedze pytanie dlaczego nie podziele na mniejsze I nie sprzedam. Dzialke mam w wyniku zamiany, jesli ja podziele w celu przedazy zaplace podatek od zmiany wartosci dzialki. Tak minw urzedzie tlumaczyli. Druga sprawa wolalbym gotowy dom teraz miec niz budowac sie od podstaw dlugi czas. Mieszkam za granica wiec nie bede tam na stale mieszkal jeszcze teraz.

#nieruchomosci #budowadomu #budowlanka #deweloperka
  • 6
  • Odpowiedz
Mam dzialke budowlana w miescie powiatowym. Blisko centrum, Powierzchnia 2900m2 . Wartosx rynkowa okolo 300 tys pln.


@Tezo: ( _) o #!$%@?, to u mnie działki o takiej powierzchni też kosztują 300k ale 15-30km od granicy miasta i nie jest to wawa
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Dlategonwydaje mi sie ze dla kogos kto buduje moze byc warta wiecej niz cena za m2 jaka jest w okolicy. Ma po prostu potencjal
  • Odpowiedz
@Tezo: Podziel to na 3 części, sprzedaj dwie i wybuduj na jednej, jeśli już musisz

albo sprzedaj w #!$%@? wszystko i kup coś w wojewódzkim, bo w powiatowym nie będzie wielkich wzrostów.
  • Odpowiedz