Wpis z mikrobloga

Jeśli mam 201 cm wzrostu, różowa ma 195 cm, a nasi rodzice między 180-185 cm jest szansa, że nasze dzieci będą miały jakieś marne 180 cm? Nie chce mieć syna niższego ode mnie xD.
  • 66
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Poczytałem co piszesz i lepiej, abyś się nie rozmnażał. Nie dość, że brak ci podstawowej wiedzy, to jeszcze nie potrafisz czytać i rozumieć tego, co ludzie chcą ci powiedzieć.

P.S. Karłem nie jestem, głupcem też nie, a ty?
  • Odpowiedz
mam 201 cm wzrostu, różowa ma 195 cm


@JavierDaY: mała różnica, różowa szpilek nawet nie założy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam 190cm jak coś i moim zdaniem wystarczy, dość się #!$%@?łem przy kupnie butów (46-47) i szukaniu spodni.
  • Odpowiedz
  • 0
@inrzynier ze spodniami nie mam problemu, bo kupuje większe i daje do wszycia w pasie, najgorzej jest ze swetrami, koszulami, bluzami, bo ciężko znaleźć coś co ma dobre rękawy, a że mam łapy jak małpa prawie do kolan, to tym bardziej ciężko coś znaleźć. Przestałem też jeździć komunikacją miejską bo nogi mi się nie mieszczą jak chce usiąść, no i auto odpowiednio duże też musiałem kupic; żeby każdy komfortowo mógł podróżować
  • Odpowiedz
@JavierDaY: komunikacją nie jeżdżę, ale dużo latam, więc to jest zdecydowanie najgorsze. co do samochodu to coupe też da radę mnie pomieścić, ale z tyłu nikt nie usiądzie oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ręce u mnie spoko, czasami barki nie pozwalają na dobranie koszuli.

i tak się żyje spoglądając na większość ludzi z góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JavierDaY: moj tata ma 180, mama 165, a wyszlam ja 159.

Duze znaczenie maja czynniki stodowiskowe, jedzenie, czy nart uprawianie sportu lub cz my lozko nie jest za krotkie i czy masz jak cialo rozciagnac
  • Odpowiedz