Wpis z mikrobloga

@puchacz22 bzdura xD no chyba, że twoim zdaniem wszyscy ludzie na świecie o takim wzroście grają w NBA


@AdamKarolczak02137: https://www.forbes.com/sites/dandiamond/2013/06/27/nba-draft-is-being-7-feet-tall-the-fastest-way-to-get-rich-in-america/?sh=75e9bb6e6522
Gość to kiedyś badał i mu wyszło, że w USA masz szansę 17% na dostanie się do NBA jeśli masz 7 stóp (2,13m).

Wiadomo, że trzeba to traktować z przymrużeniem oka i nie zamierzam się kłócić, ale jednak 2,20 wzrostu to ogromny potencjał w sporcie.
@JavierDaY: To prawda, ze chlopy 200cm+ maja rozstepy w okresie dojrzewania i nie moga spac z powodu bolu kosci? Zastanawia mnie czy wysoki wzrost to kwestia naturalna czy zwiazana z przetworzona zywnoscia, bo tak wysokie osoby z tego co wiem maja w 90% przypadkow rowniez problemy ze wzrokiem (astygmatyzm) i oczywiscie z sercem (serce maja takie samo jak niska osoba, a duzo wiecej krwi do przetloczenia). Nie wyglada to wiec na
  • 0
@bord0 rozstępy tak, na plecach szczególnie, ból kości chyba nie, ale mogę nie pamiętać. Stawy kolanowe na bank obciążone bo większa waga przy tym wzroście, aktualnie mam 125 kg, więc na normalnej osobie inaczej to wygląda. Nie wiem w sumie mam rodzeństwo podobnego wzrostu.