Wpis z mikrobloga

"Straciłem wszystko" - mówi to człowiek, który mieszka w willi i na pieprzeniu głupot 2 razy w tygodniu (aferki) zarabia miesięcznie tyle, co przeciętny Polak przez pewnie 2 lata xD
Influśmiecie jak zwykle odlepione od rzeczywistości. Stracić wszystko, to mógł mąż któremu żona i dzieci umarły w wypadku samochodowym, stracić wszystko to mógł ktoś, kto nagle został inwalidą, stracił pracę i ma kredyt na kilkaset koła do spłacenia. A nie grubas, co dalej zarabia absurdalne pieniądze za minimalny nakład pracy własnej.
#famemma
marv0oo - "Straciłem wszystko" - mówi to człowiek, który mieszka w willi i na pieprze...

źródło: c9c4052f605f606b033ca4d93c20688352bcf6fe977fc09cb95ef7f4d00c20ed

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@marv0oo: dla każdego xo innego jest wazne i jest wszystkim. Dla niego był wizerunek medialny, tego za posiadane pieniądze nie odkupi, tak jak ten wspomniany przez ciebie mąż nie odkupi życia zony i dzieci
  • Odpowiedz
  • 10
Dla niego był wizerunek medialny


@andrewasos: jaki wizerunek stracił? Jak mu dzieciaki dupę lizały, tak dalej mu dupę liżą. Jak na wykopie go nienawidzili, tak dalej nienawidzą. Nic nie stracił xD

tego za posiadane pieniądze nie odkupi, tak jak ten wspomniany przez ciebie mąż nie odkupi życia zony i dzieci

Ale afera z czasem przeminie, ba - już przemija i grubas aferę pedofilską nazywa "pandorka" xD on ma już wysrane na
  • Odpowiedz
@marv0oo zero profeski w zawodzie, spowiedz BAXTONA powinna być, kto to w ogóle boxdel??? Baxton z tego co wiem krył pedofila a boxdela nie kojarzę... dzwoniłem do gola ssss ale w sluchawce jakis gosc mowi ze gola ssss nic do powiedzenia w tej sprawie nie ma. W tle było słychać BŁEBŁEBŁEBŁE (tzw. #!$%@? galy) Masakra...
  • Odpowiedz
@andrewasos: Jak wszystko to wszystko. Jest to po prostu klikbejtowe kłamstewko by gimby i pod ludzie weszły w ten filmik, czy też mu bardziej współczuły.( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo z powodu tego, że pieniądze sa dla niego oczywiste jak tlen dla większości ludzi, że zapomiał czym jest wszystko. Ciekawe co by powiedział gdyby naprawdę stracił "wszystko"( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne nic, bo pętla
  • Odpowiedz
@marv0oo: Cytując klasyka, ''niestety taki mamy klimat''. Żyjemy w świecie gdzie na przykład na YouTube jakieś bananowe gówniary napędzane pieniędzmi rodziców potrafią mówić i robić nawet podcasty psychologiczne, że mają ciężko w życiu bo od braku realnych problemów z którymi musi się mierzyć ich przeciętny rówieśnik odkleja je od rzeczywistości. Boxdel który sam mówił, że ma kilka milionów euro na koncie, dom wielki, bmw x7 mówiący, że wszystko stracił po prostu
  • Odpowiedz
@marv0oo: i dwóch dzbanów, revo i Gimper którzy dają przestrzeń by Baxton sobie robił wizerunek. Oczywiście Boxdel wciąż nie odpowiedział na zarzuty. A Revo zamiast go przyciskać do odpuszcza. Tylko Konop robi niezależne commentery
  • Odpowiedz