Wpis z mikrobloga

@Helen97: ja myślę że ona sama sobie zadaje te pytania, a potem na nie odpowiada bo nikt tego takie nie analizuje i raczej nie pyta z perspektywy mocno subiektywnej . tak może mówić że nie mówi o Marvinie tylko odpowiada na pytania zamiast pisać na 10 stron i robić relacje. Na life też cały czas mówiła o tym że nie odpowiada na pytania dot. Marvina a mówiła tylko o nim
  • Odpowiedz
@Niewiemnicozyciu też mam takie wrażenie. poza tym próbuje być nad wyraz elokwentna w swoich odpowiedziach. nie pasuje mi to do jej obrazu w tv, widać jakby ostro redagowała wszystko co pisze w necie.
Nie to, że to cos złego, ale takie są moje odczucia.
  • Odpowiedz
@Helen97: @Niewiemnicozyciu @yolllx33 jego największym błędem było to, że na samym początku otwarcie mówił jak ona mu się podoba i zamknął się tylko i wyłącznie na nią. Ona w perfidny sposób to wykorzystała i wykorzystuje do chwili obecnej.
  • Odpowiedz
@Wojko: ja nie wiem czy jej na nim zależy czy co bo nie może przestać o nim pisać i gadać. Ja jak mam kogoś w nosie to nawet ani przez sekundę nie pomyśle o nim bo i po co a ona ciągle o nim pisze na swoim insta. Nie ma nawet żadnego contwntu ani nic tylko ciągle Marvin Marvin Marvin
  • Odpowiedz