Wpis z mikrobloga

@Amatorro: No czego by nie mówić to prezencje ma dobrą i ładnie się wypowiada. Mi się też podobała jego konferencja prasowa.
NO i też nie uciekał przed pytaniami. To jest nowa świeżość. Ładnie też zaznaczył, że obecnie już nie jest prezenterem i pełni tą zaszczytną rolę w sejmie więc nie będzie mógł już się tak swobodnie wypowiadać i musi zachować powściągliwość w niektórych tematach żeby zachować powagę sejmu.
andbatros - @Amatorro: No czego by nie mówić to prezencje ma dobrą i ładnie się wypow...
  • Odpowiedz
@Bosayerba Coo? W TVP powiedzieli ze nie przestrzegał ale nie powiedzieli przykładów? Malutkiemu wykopkowi pisowcowi styki się przepaliły jak zapytali o jakiś przykładach? BIEDNYY PISOWIEC (,)
  • Odpowiedz
@Amatorro: moja refleksja na temat tego gościa jest taka, że to taki typ osobowości, że jak coś zacznie robić, to ma zamiar to robić najlepiej. Trochę moje przeciwieństwo, więc tym bardziej mi imponuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amatorro: przecież to jest typ wywodzący się z jakiś katolickich religia.tv to jak mial sie zachowac? zero niespodzianki. zreszta. nie uwazacie ze to jest troche #!$%@? zachwycac sie po prostu kulturalnym typem?
  • Odpowiedz
rozwiń odnośnie tych nadużyć


@lewc_rain_zuk: @wSciolceBuszujacy
- nie pozwalał pisowcom mówić kiedy chcą i jak długo chcą
- nie pozwolił nadprezydentowi Kaczyńskiemu wystąpić bez żadnego trybu
- pouczał pisowców, a jednocześnie pozwalał przemawiać totalnej opozycji
- nie zarządził reasumpcji głosowania po tym jak Witek nie została wybrana wicemarszałkiem
  • Odpowiedz
@an-drzej: nie uciszył Borysa Budki gdy ten mówił nie na temat, ja wiem że fajnie się tego słuchało ale no nie powinno tak być
  • Odpowiedz
@K-S-: Kaczyńskiego też nie uciszył jak zamiast mówić o Witek, to mówił o sprzedawaniu Polski. Marszałek nie jest od tego, żeby narzucać komuś jak ma do jakiegoś tematu podejść i jest wolność formułowania wypowiedzi. Dobrym przykładem są kontrowersyjne wypowiedzi Leppera, gdzie marszałek tylko zapytał "czy jest Pan pewien że chce Pan to powiedzieć? Takie słowa mogą grozić odpowiedzialnością karną'.
  • Odpowiedz