Wpis z mikrobloga

@Pawcioyy: i tak przy pierwszym przejściu #!$%@? postać, na tym polega granie w soulslike. Uczysz się przechodząc bo wątpię żeby ci się chciało oglądać gameplay całej gry żeby nie popełnić bledu
@Pawcioyy: nie patrz na poradniki z endganowymi postaciami bo stracisz przyjemność gry na rzecz zbieractwa. Zobacz sobie jakieś early buildy i dobierz pod to postać startową dobrze
@Pawcioyy: dobre brońki wziąłeś.
Na początku pakuj punkty w hp, tak do 20.
Nie przekraczaj obciążenia 69% żeby szybko się turlać.
Ogarnij sobie bronie u kowala, żeby ci się skalowały ze statem który chcesz rozwijać i jak dobijesz 20 hp to dobij 20 dex.
Teraz zaczyna się zabawa: możesz rozwijać dalej hp dp 30-40, i potem albo równocześnie dex do 40, jednocześnie chcesz szukać kopalni gdzie odblokujesz na stałe kamienie kowalskie
dwa miecze, jest to opłacalny build? I jak rozdać staty?


@Pawcioyy: na pewno znaczenie ma jakiego typu są to miecze, mogą być takiego samego lub różnego, jeśli są takiego samego np. dwie katany, to masz możliwość tzw. dual wielda i pewnie najlepsze buildy będą właśnie z tym związane (w praktyce to daje postaci silniejsze ciosy i inne, niż podstawowe ataki), także moja pierwsza rada to pakuj staty w staminę, bo będziesz
i tak przy pierwszym przejściu #!$%@? postać, na tym polega granie w soulslike. Uczysz się przechodząc bo wątpię żeby ci się chciało oglądać gameplay całej gry żeby nie popełnić bledu


@TurboDynamo: przeciez mozna resetowac postac, farmic itp oile nie mowimy o mecie pvp to ciezko zepsuc postac do pve tak ze trzeba grac od nowa
Przypuszczam, że build, który teraz chcesz osiągnąć i tak za pewne zmienisz z czasem. Wpadnie ci broń , czar, które zapragniesz używać. Ja tak miałem jak i pewnie większość mających sporo na liczniku.
Dużo ludzi, patrząc np.: na youtube, stawia na op buildy. Z perspektywy setek ogranych godzin powiem, że najciekawiej gra się opanowując timing i to jak dana broń działa. Poszukaj co to reverse jump dla przykładu, albo true combo. Taki