Wpis z mikrobloga

Witam,poleci ktoś jakieś gry warte ogrania na switchu ? Generalnie nie chodzi o żaden konkretny gatunek,mogą to być platformówki ,jrpg a nawet jakieś rimejki starszych produkcji Nintendo. Na start wziąłem sobie Mario Wonder i Metroid Dread. Nigdy nie grałem w żadne pokemony,od której części najlepiej zacząć? Generalnie miałem już kiedyś switcha,i pamiętam że odbiłem się od Zeldy,ale będę musiał dać tej grze druga szanse,wydaje mi się że ogrywałem w tamtym momencie za dużo tytułów w tym samym czasie i poprostu Zelde porzuciłem. #nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
@Setivar:
z exów mogę polecić Mario Odyssey, Shin Megami Tensei V, Live a Live, wszystkie części Xenoblade (ale tutaj to minimum 50h na każdą część trzeba liczyć),
z nie-exów super mi się grało w Disco Elysium, 13 Sentinels, Ender Lilies
z Pokemonów nieistotne, bo wszystkie gry grają się tak samo (oprócz Legends Arceus, ale to spinoff - moim zdaniem najlepsze poksy na Switcha)
  • Odpowiedz
@czmaja z xenoblade trzeba uważać(ostrożnie!) po ograniu poprzednich gier z serii gram w trójkę. Ponad 130 godzin na liczniku i nadal jest co robić. I nie wiem jak to będzie z premierą Mario RPG, jest szansa, że pudełko z grą trafi na kupkę wstydu właśnie przez wybitne XBC3 :)
  • Odpowiedz
@Setivar: zdecydowanie warto spróbować zeldy BOTW i jak podpasuje to TOTK. Osobiście polecam też Steam Dig World bardzo wciągający indyk. Od znajomych słyszałem też świetne opinie o Mario Wonder. Jak lubisz turowe strategie to Mario and Rabbids. Z nietypowych gier to Ring Fit Adventure.
  • Odpowiedz
Generalnie miałem już kiedyś switcha,i pamiętam że odbiłem się od Zeldy,ale będę musiał dać tej grze druga szanse,wydaje mi się że ogrywałem w tamtym momencie za dużo tytułów w tym samym czasie i poprostu Zelde porzuciłem


@Setivar: Tears of the Kingdom
  • Odpowiedz
@Setivar Mario Odyssey, Wonder, Fire Emblem three houses, Animal Crossing, Monster Hunter Rise, Pokemon Arceus, nowy Kirby, Mario Sparks of Hope, Bayonetta 3

Te mogę polecić z ekskluzywnych na Switcha
  • Odpowiedz