Wpis z mikrobloga

Czytam wlasnie o jakims kolejnym gwalcie w Uberze w Wawie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale sporo ostatnio informacji tego typu wiec moze byc cos na rzeczy wiec przedstawie wam swoj punkt widzenia. Sytuacja wyglada nastepujaco. Kobiety nie wywiazuja sie ze swoich zadan. Nie rodza prawie w ogole dzieci wiec zeby panstwo nie doznalo zapasci i glebokiej recesji w miejsce braku mlodych Polakow z tytulu zerowej liczby urodzen sprowadzani sa ludzie z trzeciego swiata, ktorzy nie sa takimi nice gajami jak Polacy i robia to co robia. Ostetecznie przyczyna sprowadzania obcych jest zachowanie kobiet a skutki rowniez skierowane sa w strone kobiet. Mamy status quo. Tak Polki chcialy to tak maja. Zachcialo sie babom wycieczek, przygod, kariery, netflixow, swiecenia dupa na instagramku przy jednoczesnym sraniu na posiadanie rodziny, dzieci a faceta maja za nic byle tylko wykorzystac i obessac z krwi jak jakis kleszcz i tylko to w chlopie widza. Nasi przodkowie walczyli o niepodleglosc zeby Polska byla wolnym krajem i zeby dobrze sie zylo kolejnym pokoleniom ale to wszystko zostanie zmarnowane przez samolubne, egoistyczne podejscie polskich kobiet. Polske za jakis czas paradoksalnie zniszczy wcale nie jakas wojna tylko mentalnosc polskich babsk.

JulianGangol - Czytam wlasnie o jakims kolejnym gwalcie w Uberze w Wawie. Nie wiem cz...

źródło: 365474160_250500854512373_7794214002542894930_n

Pobierz
  • 8
Czytam wlasnie o jakims kolejnym gwalcie w Uberze w Wawie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale sporo ostatnio informacji tego typu wiec moze byc cos na rzeczy wiec przedstawie wam swoj punkt widzenia.


@JulianGangol: Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak wygląda ogromna część tych artykułów o ile nie większość w ogóle, jest to nieprawda. Co więcej nieprawda na której podstawie buduje się niepokoje społeczne i polaryzuje społeczeństwo bo taki temat
Proste i oczywiste. Kobieta bez problemu znajdzie faceta z samochodem. Nie chce. To niech buja sie po nocy z migrantem i ryzykuje. Jak ja nie chcialem kupic auta to tez ryzykowalem jeżdząc z dzikusami nocną komunikacją po Łodzi.


@Whereswally: obowiązek wiązania się ze spierdoksami albo gwałt xdddd kto wie, co gorsze xd